Taktyka Ragnaroka
0 (0)

Taktyka Ragnaroka

Opis:

Game Ragnarok Tactics  - to fascynujący projekt RPG, w którym musisz trenować i ulepszać drużynę potworów do jasnych bitew z totemami innych graczy.

Gracz zbiera drużynę różnych potworów, dostosowuje ich wygląd i kostiumy. Każdy wojownik ma określone umiejętności, głównym zadaniem jest łączenie zdolności w celu zwiększenia siły drużyny. Zgodnie z prawami gatunku, bohaterowie otrzymują niezastąpione ulepszenia w obliczu ciągłej konfrontacji. Ulepszany jest również sprzęt i inne przedmioty. Dodatkowo podawane są wzmocnienia, aby wzmocnić ataki. Tylko kilku bohaterów jest dostępnych dla nowego dowódcy, po pojawieniu się doświadczenia pojawia się powiadomienie o odblokowywaniu nowych potworów Ragnarok.

Początkowo pole bitwy wygląda na małe, po pokazaniu inicjatywy skala rośnie, a wydarzenia są widoczne z bliska. Podczas walki możesz obserwować stan każdego uczestnika, obserwować, jak szybko spada poziom energii. Od czasu do czasu wojownicy potrzebują przerw na regenerację, w dolnym rogu ekranu znajduje się lista wojowników oraz wskaźnik ich aktywności / pasywności w danym momencie. Tryb przygodowy pomoże ci uciec od bitew online. Cel zmieni się w znajdowanie cennych rzeczy, ale możesz je zdobyć tylko w walce z bossami. Mogą mieć wygląd masywnych zwierząt lub innych stworzeń o dużych wymiarach.

Charakterystyczne cechy gry Ragnarok Tactics:

  • bitwy online między oddziałami potworów;
  • ponad 60 postaci z unikalnymi umiejętnościami;
  • ulepszenia umiejętności;
  • zmiana stroju dla wojowników;
  • Przygoda PvE.

Kolorowa grafika i znajome postacie wciągają Cię w rozgrywkę. Spora liczba bohaterów pozwala tworzyć fajne drużyny i zaskakiwać wrogów niesamowitą jakością ataków. Ulepszenia służą jako dodatkowa motywacja, im dłużej historia się toczy, tym ciekawsze jest ujawnianie talentów uroczych i jednocześnie silnych potworów. W przypadku nieskończonej liczby bitew konieczne jest regularne dostosowywanie taktyki bitewnej, uwzględnianie chybionych, unikanie powtarzania błędów i utrwalanie udanych manewrów. Spraw, by antagoniści drżeli ze strachu, gdy twoja drużyna pojawi się na boisku!


Reklama

Taktyka Ragnaroka

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/20 10:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |