Opis:

Nameless Cat  to urocza gra akcji , w której kot zagubiony w obcej przestrzeni walczy z potworami i stara się wrócić do rzeczywistości swojemu właścicielowi.

Zwierzak często psychicznie wpadał w fikcyjne światy. Nagle znalazł się w wymiarze pełnym dziwactw, złych wrogów i niebezpiecznych pułapek. Wydawało się, że czworonożny przyjaciel wypadł z rzeczywistości i teraz chce wrócić do swojego ukochanego pana. Droga do określonego celu zapowiada się długa i pełna wydarzeń. Użytkownik pomoże kotu przejść przez dziesiątki poziomów, pokonać potwory i bossów, aby wydostać się z niefortunnej przestrzeni. Musisz też wyjaśnić fabułę, zająć się licznymi sekretami.

Historia jest opowiadana w imieniu kota, który jest zdeterminowany, aby sprostać wyzwaniom dowolnej skali. Historia podzielona jest na kilka rozdziałów, w których postać biegnie do przodu, skacze po platformach, próbuje zbadać każdą sekcję strony. Oprócz skakania możesz pracować z ruchomymi blokami, aby zbudować optymalną ścieżkę. Bestia będzie potrzebować różnych umiejętności, aby bronić się przed ogromnymi przeciwnikami i ich przywódcami. Po drodze, poza antagonistami, na pewno spotka dobrych bohaterów, którzy opowiedzą ważne aspekty tajemnej historii. Dialogi pomagają zrozumieć zawiłości tego, co się dzieje i przynoszą czas ucieczki w znajomy świat.

Charakterystyczne cechy gry Nameless Cat:

  • chodzenie w innym wymiarze, szukanie wyjścia z tego;
  • walka z paskudnymi potworami;
  • różnorodność przeszkód;
  • znajomość i rozmowa ze zwierzętami;
  • zbieranie skarbów.

Platformówka posiada dwuwymiarową grafikę o bardzo skromnej kolorystyce. Elementy pikselowe dodają nostalgicznego charakteru przestrzeni. Wąsaty narrator zmusza gracza do oglądania wydarzeń z kociej perspektywy, empatii i martwienia się o wykonanie każdego zadania. Łatwe sterowanie zachwyci fanów gatunku i każdego, kto chce rozpocząć projekt gry. Przyjemna melodia poza ekranem uspokaja i zapobiega niepotrzebnemu stresowi. Wędrująca postać chce wrócić do domu, pomóż mu spełnić jego ukochane życzenie!


Reklama

Pobierz 1.8.0

Nowości w tej wersji
- ? Support Google Play Games Services!
- ✨ Added more features for those who purchased remove Ads
- ? More achievements
- ? Improved Achievement UI
- ? Added Cat Showcase
- ? Added Soundtrack Library
informacje ogólne
wersja 1.8.0 (88)
Data umieszczenia 2021-09-15 15:26
rozmiar 31.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/20 12:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |