Opis:

Rider.io  to wieloosobowa gra akcji , w której musisz jeździć na różnych stworach, aby walczyć z graczami i zbierać złoto w krótkich meczach.

Bohater znajduje się w rozległej lokacji, jednocześnie z podopiecznymi innych użytkowników. Trzyminutowy mecz nie pozostawia czasu na przystosowanie się do nowego środowiska, musisz natychmiast biec i działać. Po lokacji porozrzucanych jest wiele złotych monet, ich nagromadzenie pozwoli ci zdobyć żywy transport. Im więcej zgromadzisz, tym fajniejsze zwierzę możesz jeździć. Z chodzenia możesz podejść do konia, wtedy pojawią się niedźwiedzie, wilki, tygrysy, smoki i inne stworzenia, gotowe nosić właściciela na plecach. Zmiana wierzchowców następuje automatycznie, gracz może skupić się na głównych zadaniach.

Miejsce w tabeli liderów i nagrody zależą od liczby zabitych antagonistów. W ciągu kilku minut musisz pokonać więcej wrogów, ocalić własne życie i odeprzeć ataki innych ludzi. Zwierzę również może zostać zranione lub zabite, zachowaj ostrożność. Wojownik strzela z łuku, liczba strzał, które posiada, jest ściśle ograniczona. Na polu są dodatkowe - porozrzucane po terenie, musisz podejść bliżej, zabrać co chcesz. Możliwe jest również wybranie ochrony zdrowia w postaci zielonych krzyżyków. Skrzynie z monetami imponująco chodzą po polu bitwy. Jeśli dogonisz i strzelisz do takiej trumny, wypluje ona znaczną masę monet i zwiększy zarobki wojownika.

Charakterystyczne cechy gry Rider.io:

  • bitwy sieciowe dla wielu graczy;
  • wybór strzałek w lokalizacjach;
  • zbieranie monet, rozpakowywanie skrzyń ze złotem;
  • poruszając się po prawdziwych i mitycznych zwierzętach;
  • odblokowywanie bohaterów i arsenału broni.

Grafikę low-poly uzupełnia muzyczne tło z nutami majestatu i spokoju. Po bitwie odblokowują się nowi bohaterowie i ulepszenia do wyboru. Ulepszanie broni oznacza dostęp do strzał o zwiększonych obrażeniach. Możesz rozpocząć następny mecz natychmiast po zastosowaniu ulepszeń, co zwiększa szansę na przecięcie się z tymi samymi przeciwnikami. Właściciele trzech najwyższych pozycji w poprzedniej bitwie zostaną oznaczeni specjalnymi znacznikami. Zostań legendarnym jeźdźcem zabójców!


Reklama

Pobierz Rider.io 2.3

Nowości w tej wersji
NEW FEATURES
- New multiplayer arenas : Fallen Legend, Ice Age
IMPROVEMENTS
- Optimized network latency
- Optimized matchmaking speed
- Optimized item spawn positions on map
informacje ogólne
wersja 2.3 (73)
Data umieszczenia 2020-07-13 21:05
rozmiar 78.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/21 12:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |