HopBound Dreszczowiec
0 (0)

HopBound Dreszczowiec

Opis:

Gra HopBound to przygoda dla Twojego androida, która łączy w sobie cechy zarówno thrillera, jak i horroru, co samo w sobie będzie wywierać presję na aspekty psychologiczne, dlatego przede wszystkim ostrzegamy osoby szczególnie podatne na wpływy , lepiej unikaj tego projektu.

Resztę zaciekawi fakt, że jest to projekt filipińskiego studia AppSir, Inc., które wielokrotnie próbowało swoich sił w tym gatunku. Na przykład ich platformówka DERE EVIL EXE: Meta Horror Pixel Platformer była w stanie z łatwością zebrać ponad milion pobrań, co jest rodzajem rekordu dla projektu pikselowego! A więc podobno dużo wiedzą o tym, co się dzieje, a gracze to doceniają, postaramy się i ocenimy nowość.


Warto zacząć od poszukiwania źródła samego strachu, jaki obiecują nam deweloperzy. W komponencie wizualnym najwyraźniej go nie ma, nie ma też specjalnych zwrotów akcji, chociaż jest małe tło, które prawdopodobnie zostanie zapomniane za pięć minut. Tak czy inaczej ścieżka dźwiękowa dogania tutaj strach, który wraz z dynamiką tego, co się dzieje, porywa duszę, hardkorowi fani zrozumieją, o co w tym chodzi.

Komponent wizualny okazał się znajomy z projektami z lat 90tych , a także udało nam się dowiedzieć, że ta gra jest kontynuacją projektów DERE EVIL EXE, jednak nie jest do nich bardzo przywiązana, więc jeśli nie graliście w poprzednie części - w porządku, ale jeśli tak, otrzymasz wiele ciekawych referencji. Nawiasem mówiąc, wszystkie „nowe” potwory, które spotkasz, to potwory z przeszłości, które odrodziły się w straszne formy, nagle rozpoznasz kogo;)

Dla tych, którzy lubią czerpać z gry wszystko, dostępne są dwa tryby - niekończący się biegacz z możliwością biec jak najdalej, ustanowienia kolejnego rekordu i wspinania się w górę tabeli liderów jak najwyżej + typowa platformówka, podzielona na poziomy, które jakoś próbują złapać esencja historii.


Cechy gry HopBound na Androida:

  • Hardcore, jeśli się tego spodziewałeś, to jest to;
  • Uczucie strachu, którego trudno się pozbyć, to nie są dla ciebie głupie krzyki;
  • Wysoka dynamika i złożoność;
  • Istnieje niewielki związek z wcześniejszymi projektami deweloperskimi;
  • Zarządzanie jest normalne, nie będzie problemów.

Wady gry:

  • Reklama i zakupy mogą onieśmielać, ale to zależy od Ciebie;
  • Pixel art w stylu lat 90. nie jest najpopularniejszą opcją.

Konkluzja: przede wszystkim grę HopBound powinni wziąć pod uwagę ci, którzy grali już w poprzednie projekty AppSir, Inc. i chciałem kontynuować. Jeśli szukałeś klasycznego horroru, nie, to nie jest to. Hardcore platformówka - tak, ale tylko tym razem może zepsuć nerwy na dwa sposoby.


Reklama

Pobierz HopBound Dreszczowiec 2.0

Nowości w tej wersji
Improved optimization and minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.0 (11)
Data umieszczenia 2020-08-01 07:24
rozmiar 77.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/22 10:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |