Tour of Neverland
0 (0)

Tour of Neverland

Opis:

Game Tour of Neverland  - zabawna gra symulacyjna, w której możesz zarządzać farmą, dekorować dom, budować hotel, wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami.

Świetny sterowiec wylądował na wyspie o klimacie tropikalnym. Strefa dobrze nadaje się do uprawy roli, ale będziesz musiał samodzielnie zarządzać gospodarstwem. Tutaj zwykły algorytm menedżera-menedżera jest zepsuty, będziesz musiał działać w przebraniu farmera. Wykopywanie grządek, kupowanie i siew nasion, podlewanie i zbieranie, hodowla zwierząt spadają na barki gracza. Gotowe produkty można sprzedawać na rynku, na którym gromadzą się prawdziwi gracze. Dozwolone jest również latanie do kolegów na ich wyspach, nawiązywanie przyjaźni, poznanie różnych taktyk prowadzenia biznesu.

Na swoim terenie główna bohaterka poznaje zwierzęta, udzielając wielu przydatnych rad. Pojawia się tam dom, dla którego dostępne są różne rodzaje mebli i dekoracji. Oprócz rolnictwa możesz łowić ryby, tworzyć kulinarne arcydzieła, odkrywać kopalnie z zasobami naturalnymi. Jeśli chcesz przyciągnąć gości, stwórz hotel tak, aby każdy odwiedzający mógł wygodnie odpocząć. Kumple ze zwierząt uwielbiają wszelkiego rodzaju prezenty, jeśli masz ochotę, poczęstuj ich uroczymi niespodziankami.

Charakterystyczne cechy gry Tour of Neverland:

  • rozwój farmy na wyspie;
  • uprawa roślin ogrodowych, hodowla zwierząt;
  • łowiectwo podwodne, wędkarstwo;
  • handel i komunikacja z rolnikami z całego świata;
  • mapa globalna z wieloma gospodarstwami.

Oprawa graficzna wykonana w stylu steampunk, co dodaje projektowi oryginalności. Symulator cieszy różnorodnością możliwości, każdy znajdzie coś dla siebie i jak się zabawić. Jedni lubią spokojne przebywanie na stronie, inni często starają się nawiązać kontakt z innymi graczami. Zagraniczne wyspy zaznaczone są na specjalnej mapie; z tego narzędzia na pewno skorzystają miłośnicy podróży. Handel i przesiadka znacznie przyspieszają rozwój przedsiębiorstwa, ale można też angażować się w zadania niezwiązane z komunikacją. Znajdź swoje ulubione hobby i rozwijaj się we własnym tempie!


Reklama

Tour of Neverland

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/23 10:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |