Opis:

Gra Bit Legends to pełnoprawny roguelike dla Androida, tyle że nie jest wykonany w formacie znanym wielu osobom, ale w stylu "retro", choć w pełnym kolorze. Niemniej jednak musisz kochać i szanować gry pikselowe, w przeciwnym razie nie będziesz mógł zaprzyjaźnić się z tym nowym produktem. I warto zaprzyjaźnić się, to, co się tutaj dzieje, jest bardzo, bardzo interesujące!

Grę przygotowaliśmy w studiu DH-Publisher, które nie stało się jeszcze sławne dzięki innym projektom, ale warto zaznaczyć, że gra pojawiła się jako pierwsza na Androida i nie jest jeszcze dostępna dla użytkowników iOS, więc tutaj mamy wyłączność;)


Wydarzenia będą się toczyć na pustkowiach (te lokalizacje są znane wszystkim fanom Fallouta 3), gdzie spróbujesz wcielić się w jednego z mieszkańców. Jest bezpieczny obszar, w którym nic ci nie zagraża, ale jeśli chcesz sławy i fortuny, zalecamy wydostanie się z niego i walkę z potworami, mutantami i innymi dzikimi mieszkańcami. W bitwach możesz zdobyć pierwsze nagrody w postaci rzadkich przedmiotów i innych przydatnych przedmiotów. Rozwijając się stopniowo, będziesz mógł zatrudnić zespół wolontariuszy, którzy tak jak Ty nie chcą siedzieć w miejscu i ciągną ich do przygody.

Ta fabuła nadawałaby się na platformówkę, ale skoro mamy do czynienia z grą fabularną, postać będzie musiała być rozwijana w każdy możliwy sposób, począwszy od talentów, a skończywszy na wyposażeniu, którego jakość jest w tych częściach szalenie ważna. W tej chwili dostępne są 3 klasy postaci i unikalne drzewko talentów dla każdej z nich. Typowa historia dla gier RPG, ale tutaj, jak pisaliśmy wcześniej, czekają na Ciebie piksele!


Cechy gry Bit Legends na Androida:

  • Retro piksele i grafika
  • Ponad 100 rodzajów potworów i niebezpiecznych bossów
  • Walcz przeciwko lub z innymi graczami
  • Zaawansowane opcje dostosowywania postaci
  • Wędkarstwo ... jest tutaj
  • Ustaw swoją bazę, aby odpocząć po bitwach
  • Bez reklam!

Wady gry:

  • Piksele, jak pokazuje praktyka, wielu nie chce się z nimi zaprzyjaźniać :(
  • Zakupy, jak w większości projektów fabularnych, są dostępne i mogą Ci pomóc

Podsumowując: Bit Legends to interesujący i zróżnicowany świat, ogromne możliwości i ogólnie miejsce warte odwiedzenia. Jeśli format "retro" Ci nie odpowiada, to na naszej stronie znajdziesz ogromną liczbę innych gier tego gatunku.


Reklama

Pobierz Bit Legends 1.0.0

Nowości w tej wersji
1. Ordeal/Trial/Campaign will be able to use Looping
2. Added monster recycling system
3. New Leaderboards: Guild Leaderboard/Hunter Leaderboard/KFM Leaderboard/Engineer Leaderboard
4. Addition of a new necklace for each Tank and DPS sets for R8
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (23)
Data umieszczenia 2020-08-21 20:50
rozmiar 54.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/23 12:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |