Hatsune Miku - Tap Wonder
0 (0)

Hatsune Miku - Tap Wonder

Opis:

Gra Hatsune Miku - The Tap Wonder  - to zabawna kazualka, w której gracz będzie musiał organizować koncerty dla wirtualnej piosenkarki, aby zwabić publiczność do wyboru efektów specjalnych.

Bohater przygotowuje się do spektakularnych występów, które mogą zwiększyć podziw fanów i zaimponować krytykom. Gracz musi pomóc jej odnieść sukces w jej twórczych przedsięwzięciach. Głównym zadaniem jest stworzenie maksymalnej animacji na koncertach, zwiększenie stopnia emocji. Koncerty są tradycyjnie podzielone na poziomy, za każdy można dostać gwiazdki i spodziewać się ulepszeń dla dalszego rozwoju kariery. Wzmocnienie animacji, zdobycie specjalnych umiejętności, przyciągnięcie muzyków-asystentów i inne środki pozwalają wyrosnąć na super-spektakl.

Dziewczyna o długich niebieskich włosach uwielbia przymierzać różne spojrzenia. Możesz wybierać ubrania z fajnej garderoby i łączyć oryginalne dodatki. Pojawienie się innych wirtualnych wokalistów z Japonii posłuży jako dodatkowy czynnik ożywienia publiczności. Hatsune Miku nieustannie dzieli się swoimi wrażeniami z użytkownikiem hosta. Daje swego rodzaju wskazówki, podziwia każdą propozycję dostosowania obrazu, zmiany sceny na scenie, przyciągania nowych postaci. Bohaterka promieniuje radością i nigdy nie jest kapryśna, wyraźnie przestrzegając wszystkich zaleceń.

Charakterystyczne cechy gry Hatsune Miku - Tap Wonder:

  • przygotowanie gwiazdy pop do występów;
  • szeroki wybór strojów dla wirtualnej diwy;
  • ulepszanie umiejętności i efektów specjalnych;
  • ocieplenie nastroju fanów;
  • pojawienie się na scenie innych znanych wokalistów.

Clicker z motywem muzycznym cieszy się częstotliwością różnych osiągnięć. Na początku na pustej scenie dziewczyna śpiewa samotnie, z czasem to, co się dzieje, staje się bardziej jasnym widowiskiem. Elementarna kontrola jest ciekawie połączona z nietrywialnymi zadaniami. Gracz musi nieustannie przygotowywać divę do wydarzeń, a następnie włączać publiczność, dotykając ekranu. Popularne piosenki Vocaloid brzmią przewidywalnie na tle. Komponent animacji jest raczej słaby, po serii przemówień dodano elementy animujące przedstawienie. Pomóż podopiecznemu zdobyć zasłużoną sławę!


Reklama

Pobierz Hatsune Miku - Tap Wonder 1.0.8

Nowości w tej wersji
Minor fixes.
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (16)
Data umieszczenia 2021-08-03 05:17
rozmiar 52.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/24 10:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |