Cookbook Master Cookbook
4.6 (4)

Cookbook Master Cookbook

Opis:

Gra Cookbook Master  to zabawny symulator, w którym musisz opanować przepisy z książki kucharskiej, wdrożyć instrukcje krok po kroku, aby stworzyć pyszne arcydzieła.

Gracz jest zaproszony do gotowania różnych potraw ze stałym wzrostem poziomu trudności zadań. Nie ma rekwizytów restauracyjnych, nie ma też konkurencji, nacisk kładziony jest na doskonalenie umiejętności szefa kuchni. Imprezy odbywają się w uproszczonej oprawie, w domowej kuchni. Każde danie ma swoją własną sekwencję działań. Nie będziesz w stanie pomieszać sekwencji kroków, ale będziesz musiał monitorować wynik jakości każdego punktu pośredniego.

Kiedy gotowe danie pojawi się na stole, uważny komputer oceni punkty na liście kontrolnej, dostarczy gwiazdki, diamenty, monety. Nagrody pozwalają rozwijać się zawodowo, odblokowywać produkty, otwierać nowe strony z przepisami. Jasne instrukcje wskazują, co należy zrobić w danym momencie. Do szefa kuchni należy zachowanie proporcjonalności składników. Na specjalnej skali znajduje się znak idealnej objętości, musisz zatrzymać dodawanie produktu na czas. Będziesz musiał również analizować czas gotowania, prędkość mieszania i inne parametry w podobny sposób. Istnieją inne rodzaje zadań, takie jak krojenie na plasterki o określonych rozmiarach i kształtach.

Charakterystyczne cechy gry Cookbook Master:

  • przemiana kulinarnego nowicjusza w eksperta;
  • wykonywanie zadań w domowej atmosferze gotowania;
  • opisy czynności krok po kroku;
  • ponad 40 składników do dań;
  • kilkadziesiąt prawdziwych przepisów.

W symulatorze nie ma zbyt rozbudowanych instrukcji, składniki są znane z domowej kuchni. Uaktualnienia dotyczą tylko receptur i komponentów, potraw i wszystkich narzędzi pojawiają się automatycznie. W trakcie odblokowywania możesz coś wybrać, biorąc pod uwagę zebrany wcześniej kapitał. Intuicyjna kontrola wymaga skupienia i koncentracji. Prosty projekt graficzny eliminuje rozpraszanie. W ścieżce dźwiękowej każdy proces jest naśladowany, a dodatkowo dodano spokojną melodię, która nastraja w pożądanym nastroju. Zaprezentuj swoje kulinarne talenty!


Reklama

Pobierz Cookbook Master Cookbook 1.4.21

Nowości w tej wersji
Bug Fixes & Improvements
informacje ogólne
wersja 1.4.21 (159)
Data umieszczenia 2021-11-11 22:24
rozmiar 29.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Tapps Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/24 12:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |