Battle Night
0 (0)

Opis:

Game of Battle Night  - to futurystyczny Roleviki, w którym zbiera się wojowników do walki z wrogiem, kończąc wojny i ujawniając tajne plany.

W niezbyt odległej przyszłości planeta została pokryta zimnymi wojnami. Najniebezpieczniejszym punktem okazało się opuszczone miasto, które decyzją wszystkich sojuszy zamieniło się w pole bitwy. Wydarzenia rozgrywają się w nocy, wielu mieszkańców nie zdaje sobie sprawy z koszmaru, który się dzieje. Detektyw o niezwykłych zdolnościach dedukcyjnych zaczął domyślać się sprytnego planu, który wywołał chaos na ulicach. Odwrócenie losu i powstrzymanie sił ciemności w pojedynkę nie będzie możliwe; musisz znaleźć profesjonalnych wojowników, którzy są gotowi do regularnych walk i siłą udowodnić swoją rację. Gracz pomoże w stworzeniu i wyrównywaniu specjalnego składu.

Różne postacie muszą zostać połączone w jeden oddział wojowników. Im więcej kart jest dostępnych, tym silniejszy staje się zespół. Każdy ma swoje własne spektrum umiejętności, które można pompować i ulepszać w miarę postępów w bitwach. Ważne jest, aby członkowie zespołu mogli wykazać się swoimi umiejętnościami, zadbać o kompetentną kombinację talentów. Jeden poziom obejmuje walkę z określoną grupą przeciwników. Bitwa jest podzielona na rundy. Strony na zmianę uderzają się nawzajem, próbując stworzyć warunki do maksymalnych obrażeń.

Charakterystyczne cechy gry Battle Night:

  • zebranie drużyny elitarnych wojowników;
  • nocne bitwy z przeciwnikami i ich bossami;
  • drzewo rozwoju umiejętności podopiecznych;
  • odblokowanie zasobów i sił;
  • walki automatyczne.

Po zakończeniu bitwy możesz dokonywać indywidualnych ulepszeń. Następnie będziesz musiał stoczyć kolejną bitwę w innym miejscu w mieście, a specjalna mapa pomoże ci poradzić sobie w sytuacji z oczyszczaniem terytoriów. Różnorodne wyzwania zwiększają poziom umiejętności nawet po zamknięciu aplikacji. Styl cyberpunk tworzy klimat science fiction. Główna akcja toczy się nocą, ulicę oświetlają liczne neony. Dostosuj wojowników i wyślij ich do walki. To jedyny sposób na zakończenie ciągłych starć sojuszy i ujawnienie tajnych projektów sił ciemności!


Reklama

Battle Night

Wszystkie aplikacje FT Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/25 10:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |