Opis:

Gacha Klub  gra jest ładny dzień gra w której trzeba stworzyć bohatera, wybrać swój wygląd i wysłać go do walk z muzyką disco.

Użytkownik zaczyna od dostosowania oddziału. Musisz zanurzyć się w głębokich ustawieniach wzrostu, wagi, wielkości oczu, wyrazu twarzy, kształtu palców i innych parametrów. Nie ma szablonów fryzur, położenie włosów na pierwszym planie, z tyłu głowy, kształt poszczególnych loków jest wskazany osobno. Paleta kolorów jest imponująca, możesz wybrać nie tylko opcje monochromatyczne, ale także określić kombinacje kolorów.

Różne style dostępnej garderoby dają pełną swobodę w doborze i zmianie preferencji ubioru, od strojów imprezowych po zbroje rycerskie. Dodatki i inne elementy doskonale uzupełniają uformowany look. Aby wzmocnić bohatera, musisz wybrać zwierzaka spośród różnych fajnych stworzeń. Zwierzę można również dostosowywać i edytować.

Jeśli chcesz zauroczyć podopiecznego jakimiś zadaniami, to po przygotowaniu możesz rozpocząć mini-gry. Dodatkowo proponuje się udział w zdobywaniu wież, przechodzenie przez ciekawe kampanie, zapoznanie się z cieniem korupcji. Będzie musiał oprzeć się skromnym potworom gorszym od bohatera pod względem cech zewnętrznych. Bitwy mogą być zbiorowe, gdy wskazane są karty z atakującymi wojownikami, aktywuj akcje każdego wojownika. Zdolności bystrych wojowników można ulepszyć, a także zaprezentowano duży arsenał narzędzi pomocniczych i magicznej broni. Zwierzaki dają dodatkową siłę, zmniejszają wytrzymałość mrocznych wrogów.

Charakterystyczne cechy gry Gacha Club:

  • tworzenie fajnej postaci;
  • elastyczne ustawienia cech zewnętrznych;
  • słodcy pomocnicy zwierząt domowych;
  • udział w minigrach;
  • podbój wieży, bitwy kampanii i inne tryby.

Projekt anime spodoba się fanom szczegółowej personalizacji. Deweloper zapewnił swobodę w wyborze wyglądu, tła i innych parametrów. Ścieżka dźwiękowa w stylu disco sprawia, że ​​nie można podejść do bitew zbyt poważnie. Każdy proces oznacza zabawę i małą uroczystość. Najważniejsze jest, aby zrobić imponujący obraz, który będzie niezapomniany dla środowiska. Stwórz wspaniałą osobowość zdolną do wygrywania w dowolnym trybie!


Reklama

Pobierz Gacha Club 1.1.0

Nowości w tej wersji
Added 1,900 New Preset Characters from our contest.
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (1001001)
Data umieszczenia 2020-10-05 12:59
rozmiar 99.69 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Lunime na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
4.79★ 95.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/25 12:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |