Outlander: Fantasy Survival
0 (0)

Outlander: Fantasy Survival

Opis:

Grając w Outlander: Fantasy Survival  - to ciekawa vyzhivalka, w której trzeba wyposażyć życie w magiczny wymiar, zastosowaną technologię, by walczyć o przetrwanie.

Totem gracza przenosi się nagle ze współczesnego świata do starożytnego królestwa. Sytuacja nie sprzyja pocieszeniu i sytuacja będzie musiała zostać zmieniona własnymi rękami. Najpierw musisz zdobyć główne surowce: kamień, skórę, drewno i inne. Jeśli masz te elementy, możesz stworzyć coś bardziej złożonego. W przyszłości możesz tworzyć różne przedmioty, organizować farmy, zakładać przemysł i produkcję. Ale na starcie warto zadbać o minimum potrzeb, przy realizacji planów na dużą skalę ważne jest, aby być najedzonym, a nie spragnionym.

Lokacje są przepełnione orkami i różnorodnymi dzikimi stworzeniami; aby się z nimi zmierzyć, musisz opracować wysokiej jakości broń. Przydadzą się tu naukowe odkrycia naszych czasów, znajomość współczesnych technologii znacznie uprości życie w atmosferze starożytności. Granaty i strzelby nie są porównywalne z prymitywnymi narzędziami, dają antagonistom godną odrzucenie. Walka z wrogami zajmuje dużo czasu i wysiłku. Oprócz broni postać będzie potrzebowała sprzętu, który również będzie musiał wykonać samodzielnie. Środki obrony i ataku nie mogą być używane stale, konstrukcja niezawodnego schronienia pomoże chronić się przed nieprzyjemnymi żywymi stworzeniami.

Funkcje Outlander: Fantasy Survival:

  • przetrwanie w trudnych warunkach innego wymiaru;
  • badanie terytoriów;
  • wykorzystanie wiedzy naukowej;
  • budowa schronu;
  • walki z potworami, dzikimi zwierzętami, orkami.

Broń i inne przedmioty można ulepszać, nie powinieneś rozwodzić się nad dostępnymi opcjami. Tempo rozwoju procesów zależy od bohatera, a raczej od gracza, który nim steruje. Mapa jest otwarta do eksploracji i ostrożnie można znaleźć wiele interesujących rzeczy. Proponowany projekt na pewno przypadnie do gustu fanom niebezpiecznych przygód na niestandardowych stronach. Miejscowi będą zachwyceni niezbadanym wcześniej komfortem i niesamowicie szybkimi manewrami obronnymi podczas najazdów wroga. Nowe środowisko jest pełne niespodzianek, spróbuj je poprawnie zaakceptować!


Reklama

Outlander: Fantasy Survival

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/26 12:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |