Baseball Clash
0 (0)

Opis:

Game Baseball Clash  - to sportowa gra symulacyjna online, w której przeciwnicy muszą poddać i pokonać piłkę w uproszczonym formacie zwykłego baseballu.

Gracz wybiera postać z historią. Lista unikalnych umiejętności i stylu manewrowania zależy od pochodzenia przyszłej gwiazdy baseballu. Bohaterowie są przedstawiani w postaci kart, które można zebrać, a następnie wyświetlić na miejscu wybranego oddziału. Po krótkich meczach odblokowywany jest dostęp do ulepszeń sportowców. Oryginalne zdolności mogą być łączone w celu tworzenia indywidualnych taktyk. Rozgrywka obejmuje różne ligi, które zapewniają rozwój kariery bohatera. Udane posunięcia w meczu są nagradzane godnymi trofeami, a przemyślany system premiowy staje się ważnym czynnikiem motywującym.

W prawdziwym baseballu musisz wykonać wiele różnych czynności, twórca projektu uprościł zadania i pozostawił tylko główne cele. Jeden użytkownik rzuca piłkę, a drugi ją odbija. Jeśli okaże się, że uderzył nietoperzem dokładnie w piłkę, to zwycięska fanfara przechodzi do drugiego. Gdy osoba, która rzuciła sprzętem sportowym, zdołała przechytrzyć przeciwnika i zmusiła go do machania kijem w niewłaściwym momencie, serwer zachowuje zwycięstwo. Niestandardowa fizyka wymaga przygotowania i doświadczenia. Z biegiem czasu możliwe staje się odpowiednie występowanie na dużych zawodach przed tłumami fanów.

Charakterystyczne cechy gry Baseball Clash na Androida:

  • pojedynki baseballowe online;
  • duży wybór sportowców;
  • rozwój podopiecznych, łączenie umiejętności;
  • udział w najważniejszych ligach;
  • wiele nagród i bonusów.

Deweloperowi udało się przekształcić symulator baseballu w rozrywkę dla wielu graczy. Intuicyjny interfejs jest prosty, ale mechanika uderzeń ma pewne cechy szczególne, do których trzeba się przyzwyczaić i poćwiczyć. System automatycznie wyszukuje przeciwników. Jeśli w określonym czasie nie ma odpowiedniego gracza, zapewniana jest postać sterowana komputerowo, która odpowiada prawdziwemu przeciwnikowi pod względem siły i umiejętności. Trójwymiarowa, kreskówkowa grafika tworzy przyjemną atmosferę. Wypełnione stadiony dodają nastroju, motywują do maksymalnego działania. Spełnij nadzieje publiczności i osiągnij szczyt w swojej karierze baseballowej!


Reklama

Baseball Clash

Wszystkie aplikacje NEOWIZ na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/27 10:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |