Inuyasha Awakening
0 (0)

Inuyasha Awakening

Opis:

Game Inuyasha Awakening  - to ciekawa bijatyka, w której bohaterowie mangi walczącej z przebudzonym złem wchodzą do walki w kampaniach i na arenach z prawdziwymi przeciwnikami.

Mroczny demon stara się zniszczyć świat. Trzeba go wyprzedzić, aby zapobiec realizacji okrutnych zamiarów. Użytkownik zbierze bohaterów w jedną drużynę, wyszkoli i ulepszy wojowników, przygotuje ich do bitew na dużą skalę z potężnymi wrogami. Początkowo Inuyasha będzie musiała samodzielnie stawić czoła antagonistom, później dołączą do niej inne znane postacie z mandze. Każda posiada indywidualny zestaw zdolności, co pozwala na opracowywanie specjalnych taktyk walki, łączenie umiejętności wojowników. Z imponującego arsenału broni możesz wybrać żądane narzędzia. Częstotliwość i kolejność używania umiejętności jest regulowana przez gracza. Lista dostępnych akcji jest wyświetlana po prawej stronie ekranu.

Deweloper oferuje różne tryby rozgrywki dostosowane do Twojego nastroju. Miłośnicy przygód pokochają historię z nieoczekiwanymi zwrotami akcji i tajemnicami. Fani poszukiwań skarbów będą mogli z zapałem polować na skarby. Jeśli chcesz zademonstrować talenty i spójność bohaterów przed innymi graczami, udaj się na areny PvP i weź udział w bitwach z wojownikami prawdziwych użytkowników z różnych kontynentów. Jest jeszcze kilka trybów, mają też ciekawe funkcje i na pewno przypadną do gustu widzom.

Charakterystyczne cechy gry Inuyasha Awakening:

  • walka eskadry z siłami zła;
  • zebranie efektywnego zespołu;
  • postacie z popularnych japońskich komiksów;
  • łączenie i doskonalenie umiejętności wojowników;
  • różnorodność trybów PvP i PvE.

Połączenie formatu kart kolekcjonerskich i klasycznej gry RPG podbiło serca wielu. Przemyślana fabuła, dialogi i ciąg wydarzeń urzekają, sprawiają, że skupiasz się na tym, co dzieje się na ekranie. Regularne aktualizacje zapewniają duże możliwości rozwoju. Mieszanie gatunków nie przeszkodziło nam w stworzeniu prostego interfejsu, w razie potrzeby można skorzystać z instrukcji i szybko zorientować się w niuansach. Przebieg bitew jest bardzo estetyczny, każdy manewr implikuje obecność efektów specjalnych. Pospiesz się, aby powstrzymać przedstawicieli zła i pokonać wszystkich przeciwników!


Reklama

Inuyasha Awakening

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/27 12:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |