Hakoi Shopping Street
0 (0)

Hakoi Shopping Street

Opis:

Gra Hakoi Shopping Street General  - symulator handlu, który zbuduje sieć dystrybucji, tak aby dobrze zaaranżować ulicę, aby przyciągnąć więcej klientów, dając im radość z kupowania.

Gracz wciela się w świeżo upieczonego biznesmena. Zamierza przekształcić puste miejsce w tętniący życiem obszar z różnymi sklepami i butikami. Do głównych zadań należy aranżacja budynków, przyciąganie potencjalnych klientów i przeznaczanie zysków na rozwój biznesu. Budowa pierwszego punktu sprzedaży odbywa się za pomocą kilku kliknięć, wystarczy wybrać żądany budynek i lokalizację jego lokalizacji. Zakłady o różnych kierunkach przyciągną więcej ludzi. Ludzie przychodzą, wydają pieniądze, otwierają dostęp do ulepszeń.

Ulepszenia mogą dotyczyć cech wnętrza, asortymentu produktów, możliwości poszerzenia bazy klientów. Istnieją również możliwości dostosowania czynników pośrednich, zmiany pory dnia i innych rzeczy. Musisz także stworzyć przytulną atmosferę na otwartej przestrzeni, postawić ławki, zrobić ścieżki, posadzić drzewa i kwiaty. Cała roślinność jest przygotowywana z wyprzedzeniem w pożądanej fazie rozwoju, wystarczy wybrać żądany element i wskazać, na którym kwadracie lokalizacji będzie się znajdować. Każda osoba, wchodząc na terytorium, doświadcza pewnych emocji. Myśli są wyświetlane na ekranie, możesz śledzić nastroje ludzi. Nie daj się zaskoczyć pojawieniu się kotów, myszy, ptaków i innych zwierząt.

Charakterystyczne cechy gry Hakoi Shopping Street:

  • tworzenie pięknych sklepów;
  • układ budynków;
  • zarabianie na zadowolonych klientach;
  • tworzenie atrakcyjnego otoczenia na ulicy;
  • modernizacja punktów sprzedaży.

Zyski i bonusy trafiają do skarbonki w postaci monet i sztabek złota. Taryfa jest wskazana przy ulepszeniach, po zakupie ulepszeń zaleca się przeanalizowanie reakcji na innowacje, dostosowanie strategii. Deweloper pozwala w dowolnym momencie zmieniać krajobrazy i przenosić się do nowych obszarów, jeśli biznes kwitnie. Wykonanie szeregu zadań zapewnia przejście do następnych poziomów. Proste elementy sterujące i podpowiedzi tekstowe ułatwiają podejmowanie decyzji i wdrażanie planów. Spokojna melodia pomaga systematycznie rozwijać biznes. Stwórz ulicę, o której marzą wszyscy miłośnicy zakupów!


Reklama

Pobierz Hakoi Shopping Street 1.0.112

Nowości w tej wersji
Some bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.0.112 (161)
Data umieszczenia 2022-02-06 08:04
rozmiar 468.6 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/28 10:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |