Opis:

Wild Sky TD  to fajna gra typu tower defense , w której musisz ustawić bazy i broń w pobliżu dróg, aby powstrzymać przeciwników przed przejęciem twoich ziem.

Gobliny, zombie i inni wrogowie postanowili wspólnie zaatakować królestwo. Przerażeni ludzie pokładali wielkie nadzieje w watażce. Pracuje pod kontrolą gracza, układa konstrukcje ze specjalną bronią obronną i przygotowuje się do niszczenia fal antagonistów. Każda lokacja ma rozwidlenie na kilka dróg, których przeciwnicy będą ściśle podążać. Ta wiedza pozwala przygotować, zainstalować różne urządzenia do zadawania uszkodzeń wzdłuż ścieżek. Wrogowie mogą wyjść z jaskiń, wyjść z wody lub pojawić się w inny sposób, ale zaczną przemieszczać się dokładnie do skrzyżowania. Potężne kule armatnie, kule ognia i inne elementy muszą je zatrzymać.

Deweloper dostarczył 10 jasnych wież, aby intruzi nie mogli opracować jednej strategii obronnej. W trakcie każdej bitwy otwiera się dostęp do ulepszeń, kliknięcie zielonej strzałki pozwala na ulepszenie bez przerywania bitew. Zaleca się organizowanie manewrów odwracających uwagę, aby wprowadzić zamieszanie podczas przeładowywania broni. Możesz też liczyć na pomocników. 6 bohaterów jest gotowych do walki, jeśli wcześniej udało ci się ich odblokować. W konfrontacji z nadmiernie aktywnymi przeciwnikami proponuje się użycie zaklęć. Dobra magia z pewnością pokona stworzenia o złych intencjach.

Charakterystyczne cechy Wild Sky TD:

  • ochrona terytoriów przed różnymi wrogami;
  • umieszczanie wież w lokalizacjach;
  • tuzin zaklęć;
  • 10 oryginalnych konstrukcji;
  • mapy z różnymi typami terenu.

Gra oferuje kolorową grafikę, ładne wytyczone lokacje. Będziesz musiał bronić lasów, gór, stref wulkanicznych, lodowców, pustyń. Konieczne jest dostosowanie się do zmienności warunków, uwzględnienie niuansów na każdym poziomie. Ponad sto misji gwarantuje zabawną rozgrywkę. Częste ulepszenia i możliwość unowocześnienia środków technicznych dają szansę na pozytywny efekt. Wszystko zależy od algorytmu rozmieszczenia elementów i jakości zarządzania sytuacją. Nie pozwól paskudnym stworzeniom przebić się za daleko!


Reklama

Pobierz Wild Sky TD 1.70.7

Nowości w tej wersji
Qetsalli's Dragon Egg Fiesta
The fire dragons above the Tletec Canopy carry all manner of easter eggs! Bring the Flamebearer's Lodge and use Wall of Fire to help Qetsalli collect them all!
informacje ogólne
wersja 1.70.7 (1643)
Data umieszczenia 2022-04-16 21:05
rozmiar 280.72 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Funovus na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/28 12:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |