Czerwony Kapturek
0 (0)

Opis:

Red Gunning Hood  to dwuwymiarowa gra akcji , w której bohaterka uroczej baśni bierze w ręce strzelbę i leci naprzód, zabijając po drodze wilki, czarownice, ptaki i innych antagonistów. Gra jest również bardzo złożona i przypomina projekt pokroju Flappy Bird ...

Czerwony Kapturek zdenerwował się, założył plecak odrzutowy, uzbroił się, wyruszył w niebezpieczną podróż. Dotknięcie lewej strony ekranu aktywuje strzelanie lub użycie broni białej, kliknięcie prawej strony wpływa na plecak. Początkowo broń ma tylko strzelbę z nieskończoną liczbą nabojów. Przez kilka sekund ścieżka jest stosunkowo czysta, po czym pojawiają się wiedźmy lecące w przeciwnym kierunku, strzelające wilki, pająki, ogromne gałki oczne. Zderzenie z nimi prowadzi do nieuchronnej śmierci, należy strzelać do przeciwników lub próbować ich ominąć.

Bohaterka porusza się w powietrzu, na samym dole ekranu w tym samym kierunku przesuwa się kosz. Zniszczony przyjaciel pozostawia monety, które można zebrać lub dostarczyć do kosza. Trudność polega na tym, że tkany produkt porusza się z własną prędkością i nie zawsze jest możliwe dopasowanie. Otrzymane monety wymieniamy na ulepszenia broni, można też zakupić nowe modele m.in. karabiny maszynowe, pałki, miotacze ognia. Jeśli w arsenale jest kilka modeli, można je zmieniać już podczas lotu, klikając w lewym górnym rogu.

Charakterystyczne cechy gry Red Gunning Hood:

  • ostrzeliwanie wspaniałych wrogów w locie;
  • zakup i modernizacja broni;
  • omijanie śmiertelnych przeszkód;
  • zarabianie monet na ulepszenia;
  • poruszanie się z plecakiem odrzutowym.

Oprócz żywych wrogów musisz monitorować pojawianie się przeszkód, regularnie i na czas zmieniać wysokość, aby żyć jak najdłużej. Ponadto doświadczeni użytkownicy będą musieli wziąć pod uwagę ograniczenia dotyczące liczby wkładów. Dynamiczna rozgrywka polega na krótkich wycieczkach, trudno wytrzymać dłużej niż minutę. W momentach kolizji na sekundę ekran wypełnia się krwawą farbą, po czym wyświetla się tabela z aktualnymi wynikami, a także przyciski z sugestiami kontynuowania podróży lub rozpoczęcia nowej. Im dalej możesz przejść, tym bardziej napięta jest sytuacja. Bij rekordy, przełamuj schematy o bezbronności dziewczyny w czerwonym stroju!


Reklama

Pobierz Czerwony Kapturek 1.1.2

Nowości w tej wersji
Stability improvements
informacje ogólne
wersja 1.1.2 (1001002)
Data umieszczenia 2020-07-28 17:00
rozmiar 35.83 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/29 09:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |