Opis:

Highway Heat  to zabawna gra zręcznościowa , w której gracz musi narysować stromy tor i ścigać się po nim samochodem, oderwać się od pościgu (tak, to będzie policja).

Samochód jeździ tak szybko, jak to możliwe, nie ma w nim kierownicy i hamulców. Użytkownik może jedynie rysować palcem po ekranie urządzenia mobilnego i tworzyć drogę dla swojego żelaznego konia. Budowa drogi będzie musiała odbywać się w powietrzu, na wysokości koron dużych drzew. Przed nimi będzie wiele kamiennych półek powyżej i poniżej, ważne jest, aby chronić samochód przed zderzeniem z nimi. Pojazd jest ścigany przez przedstawicieli organów ścigania z migającymi światłami. Poruszają się tą samą drogą, ale nieco później krzyżują się z przeszkodami, dzięki czemu można zorganizować wypadek policji i pozostać bez szwanku.

Wtedy kilka sekund będzie podróż bez eskorty, kierowca zostanie policzony za przebiegły ruch. Wtedy pojawi się nowy samochód z migającymi światłami, a pościg będzie kontynuowany. Po drodze możesz zbierać wiszące w powietrzu gwiazdy. Czasami znajdują się w obszarach niebezpiecznych, ważne jest, aby nie zderzyć się i monitorować bezpieczeństwo ruchu. Pokonanie określonej odległości zwiększa poziom. Kreator Road Cover Creator słyszy gratulacyjną fanfarę i widzi arkusz kalkulacyjny pokazujący kwotę pieniędzy otrzymaną za zbieranie gwiazdek, zabijanie gliniarzy, czas spędzony na torze w locie i inne wskaźniki. Zarobione kwoty są wydawane na nowe pojazdy.

Charakterystyczne cechy gry Highway Heat:

  • pościg samochodowy z funkcjonariuszami organów ścigania na ogonie;
  • tworzenie śladu w powietrzu podczas jazdy;
  • tworzenie sytuacji awaryjnych dla funkcjonariuszy policji;
  • zbieranie gwiazdek;
  • odblokowywanie różnych modeli samochodów.

Spróbuj jeździć vanem lub samochodem sportowym w powietrzu, dostosowując się do nietypowych miejsc. Prawdopodobieństwo wpadnięcia w przepaść lub wybuchu w wyniku zderzenia z przeszkodą zmusza do zachowania ostrożności. Ładna grafika daje wizualną rozkosz. Łatwa kontrola i nietypowe zadania pozwalają dać się ponieść emocjom na długi czas. Fajna animacja doskonale komponuje się z dobrze dobraną muzyką w tle. Pomóż samochodowi przejechać najdłuższy dystans i nie pozwól policji wyprzedzić kierowcy Twojego samochodu!


Reklama

Pobierz Highway Heat 1.830.0

Nowości w tej wersji
Bug fixes & improvements :)
informacje ogólne
wersja 1.830.0 (16060)
Data umieszczenia 2020-07-28 17:03
rozmiar 80.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.3★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/29 12:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |