Miragine War
3.8 (10)

Opis:

Gra Miragine War  - to ciekawa strategia, w której trzeba zbierać żołnierzy do walki z żołnierzami przeciwnika, chronić wieżę lub cenne przedmioty.

Gracz trafia na monotonne pole bitwy, na zapasowej ławce ma oddziały z różnych jednostek. Konieczne jest prawidłowe zaplanowanie kolejności wycofywania grup żołnierzy, obliczenie zasobów i uwzględnienie ryzyka. Wśród podwładnych są ludzie, potwory, magowie i inne postacie. W sumie zaprezentowanych jest kilkadziesiąt typów bohaterów, choć część z nich staje się dostępna po zdobyciu określonego doświadczenia. Żołnierze mają specjalne cechy, każdy typ ma własne preferencje w zbroi i broni, indywidualną szybkość ruchu, szybkość ataku, zadawane obrażenia.

Postacie walczą automatycznie, ale użytkownik musi uważnie obserwować akcję, aby zrozumieć, do kogo wezwać pomoc. Dodatkowe siły są wyświetlane na polu co pół minuty, licznik czasu na górze wskazuje, ile czasu pozostało do następnego wezwania. Przeciwnik też często woła o pomoc, sytuacja może się diametralnie zmienić. Oddziały walczą nie o śmierć przeciwników, ale o zdobycie ich cennego kamienia. Po odwetach na wrogach starają się szybko dotrzeć do cennej rzeczy, dopóki nie nadejdą czyjeś posiłki. Kilka minut wystarczy, aby wyłonić zwycięzcę w zaciętej walce.

Charakterystyczne cechy gry Miragine War:

  • konfrontacja dwóch armii;
  • rekrutacja żołnierzy do wojska;
  • fajne typy jednostek;
  • wybór broni z szerokiego arsenału;
  • różne umiejętności i cechy podwładnych.

Użytkownik ma swobodę wyboru żądanego formatu rozgrywki spośród wielu trybów. Oprócz scenariuszy z zamkami lub przechodzącymi poziomami są bitwy online, gracze z całego świata będą zadowoleni z godnego przeciwnika i niezawodnego sojusznika, w walkach 1 na 1 lub 2 na 2. Zwycięzcy otrzymują wiele bonusów, przegrani mogą otrzymać nagrody za oglądanie reklam. Stałość jasnozielonego tła na arenie sprawia, że ​​sytuacja jest nieco nudna, różnorodność postaci rekompensuje ten brak oprawy graficznej. Nie ma co się relaksować, trzeba ułożyć strategię i regularnie ją dostosowywać biorąc pod uwagę zachowanie drugiej strony. Stwórz wizerunek legendarnego zdobywcy dla swojej armii!


Reklama

Miragine War

Ocena:

(10)
3.8★ 76.08%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/31 10:18
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |