Opis:

Knives Out Air to wieloosobowa gra akcji, w której musisz walczyć o przetrwanie na odległej wyspie, gdzie mapa kurczy się, a ktoś jest nieustannie eliminowany.

Bohater z helikoptera wskakuje na obszar lądowy otoczony wodą, gdzie rozpoczyna się jego przygoda ze znacznym zagrożeniem dla jego życia. Musisz dokładnie zbadać terytorium, poszukać broni palnej i sprzętu, aby móc bronić i atakować każdego napotkanego wroga. Musisz też kontrolować ruch totemu, zbliżać się do środka mapy żeby uniknąć losu topielca. Niewielki fragment mapy widoczny jest w prawym górnym rogu, istnieje możliwość odsłonięcia jej do pełnego wglądu.

Oprócz korzystania z broni bohater spróbuje transportu. Nie bój się eksperymentować, z wyjątkiem samochodów sportowych i jeepów, możesz prowadzić motocykle, samochody dostawcze i inne. W różnych strefach tej samej wyspy, na których lądują totemy innych użytkowników, może ich być nawet setka. Styl zachowania podczas interakcji z każdym z nich zależy od wybranego trybu. Samotni będą musieli walczyć ze wszystkimi, strzelać, rzucać granatami, używać różnych umiejętności. Jeśli postać przyjeżdża na terytorium w ramach zespołu, może liczyć na pomoc i wsparcie kolegów, ale czasami musi stać się przykrywką dla swoich kolegów. Powstało kilka trybów, w przyszłości ich liczba będzie rosła.

Charakterystyczne cechy gry Knives Out Air:

  • imponujące bitwy królewskie;
  • szukaj broni i sprzętu;
  • zarządzanie pojazdami;
  • do 100 przeciwników;
  • zespołowe i pojedyncze formaty.

Deweloper uprościł standardową wersję projektu Knives Out, dzięki czemu możesz cieszyć się rozgrywką na słabych urządzeniach mobilnych. Właściwa adaptacja pozwoliła nam zachować większość opcji i dać maksimum emocji. Wiele budynków i nieoczekiwanych znalezisk w heterogenicznym środowisku gwarantuje zabawną rozgrywkę. Użytkownik musi szybko podejmować decyzje i pozostać aktywnym, bezczynność jest zbyt kosztowna. Przejrzysty interfejs w połączeniu z intuicyjnym sterowaniem spodoba się doświadczonym graczom i początkującym. Nie odkładaj tej niebezpiecznej podróży!


Reklama

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/31 12:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |