BUBBLE BOBBLE classic
0 (0)

BUBBLE BOBBLE classic

Opis:

Gra BUBBLE BOBBLE classic to  - zabawna platformówka, w której musisz pluć bąbelkami w potwory w celu ich utylizacji i zamiany w jadalne elementy.

Gracz kontroluje uroczego smoka uwięzionego w świecie potworów. Postać ma specyficzny sposób radzenia sobie z nimi: woli nadmuchać bańki, które w momencie zderzenia otaczają i unieruchamiają antagonistę. Konieczne jest przeanalizowanie trajektorii wrogów, podjęcie decyzji, kiedy iw jakim kierunku pluć takimi elementami. Plucie następuje automatycznie, wiele elementów może zostać wyrzuconych na raz. Zadanie polega na jak najszybszym zniszczeniu przeciwników na poziomie. Jeśli przeciągniesz czas, w miejscu pojawią się bardzo aktywne czaszki, trudniej sobie z nimi poradzić.

Po uwięzieniu w kuli wróg zamienia się w banany, hamburgera, lody i inne pyszne rzeczy, których zjedzenie przynosi spore bonusy. Możesz także poćwiczyć łapanie kulek z literami, aby zwiększyć liczbę żyć. Czasami na miejscu pojawiają się nagle jadalne gadżety, kulki z dodatkowymi efektami. Konieczne jest śledzenie wprowadzonych ulepszeń i korzystanie z nich w miarę możliwości. Nie zabraknie również cukierków, które pozwolą wpływać na prędkość lotu kul i inne cechy. A specjalne buty przyspieszają ruch bohatera.

Charakterystyczne cechy gry BUBBLE BOBBLE classic:

  • strzelanie do wrogów bąbelkami;
  • przemiana uszkodzonych przeciwników w żywność;
  • otrzymywanie premii za wchłonięcie produktów;
  • słodycze ze wzmacniaczami;
  • potrzeba szybkiego oczyszczenia terytorium.

Lokalizacja to pionowa platforma z niewielką liczbą platform. Smok może poruszać się na boki i skakać. Ukończenie poziomu prowadzi do upadku do kolejnej lokacji. Projekt cieszy różnorodnymi bonusami i ulepszeniami, a także dodatkowymi przedmiotami. Będziesz musiał nauczyć się korzystać z lasek, naszyjników, serc, zegarków, parasoli, a nawet wody święconej. Arcade ma już ponad 30 lat, stylem oprawy graficznej nawiązuje do solidności projektu. Wesoły akompaniament muzyczny współgra z ogólną atmosferą i wywołuje lekką nostalgię. Strzelaj do potworów bąbelkami i ciesz się dynamiczną przygodą!


Reklama

Pobierz BUBBLE BOBBLE classic 1.1.5

informacje ogólne
wersja 1.1.5 (20210628)
Data umieszczenia 2021-08-12 06:21
rozmiar 38.41 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/01 10:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |