Island: Exorcism Gra
4.6 (4)

Island: Exorcism Gra

Opis:

Game Island: Exorcism  - to magiczne Roleviki, w którym zespół egzorcystów walczy z demonicznymi stworzeniami, uwalniając wyspę od groźnego i aroganckiego potwora.

Gracz trafia na wyspę Jeju, gdzie demony przejęły władzę od cywilów i próbują ustanowić własne prawa, kierując się wyłącznie osobistymi interesami. Konieczne jest zebranie potężnych czarodziejów, zjednoczenie i rozwinięcie ich mocy, aby oprzeć się okrutnym wrogom. Będziesz musiał walczyć z przedstawicielami ciemnej strony z mitologicznych opowieści z Zachodu i Wschodu. Każdy wymaga specjalnego podejścia, bo podopieczni mają dobry fundament przygotowania, wiele niezwykłych umiejętności i chęć doskonalenia się. Wraz ze wzrostem poziomu umiejętności, każdy wojownik nieznacznie zmienia swój wygląd, wizualizacja pozbawiona jest monotonii.

Deweloper oferuje ciekawe tryby, oprócz przechodzenia fabuły, można brać udział w wycieczkach na szczyty wież, wyciągać demony z budynków. Istnieje również opcja wyzywania prawdziwych graczy na pojedynek, walczący o status najlepszego egzorcysty. W misjach zwiadowczych uważne postacie odkrywają nowe obszary terytoriów. Możesz także walczyć ze smokiem lub odwiedzić mroczną wyspę, na której potwory na każdym poziomie stają się potężniejsze i wymagają więcej energii w bitwach. Przygotuj się na częste znajomości, wrogowie i pomocnicy pojawią się wszędzie, łatwo zorientować się, kto grozi lub planuje udzielić wsparcia z dialogów.

Charakterystyczne cechy gry Island: Exorcism:

  • zebranie oddziału fajnych magów;
  • duży wybór oddziałów;
  • unikalne talenty postaci;
  • potwory z mitów różnych kontynentów;
  • połączenie magii, broni i mistycyzmu.

Fabuła oparta jest na słynnym webtonie, fabułę można prześledzić bardzo wyraźnie. Wspaniała grafika i efekty specjalne zanurzają użytkownika w bitwach scenariuszowych. Arsenał broni jest godny podziwu, ale do korzystania z każdego narzędzia trzeba się przyzwyczaić, nauczyć się łączyć standardowe bronie i magię, aby wywierać większą presję na wrogów. Kolorowe i szczegółowe lokacje są idealne do długich eksploracji. Zniszcz demony, wywołując zamieszki w lokacjach!


Reklama

Island: Exorcism Gra

Wszystkie aplikacje Gamepub na mob-core.com.pl

Ocena:

(4)
4.63★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/01 12:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |