Opis:

Gra ShooMachi  - to zabawna strzelanka, w której strzelasz do tłumu potworów, aby przetestować użycie zaklęć, aby je pokonać.

Użytkownik steruje odważnym czarodziejem, który ośmiela się samotnie walczyć z hordami wrogów różnego typu. Powstały w fantastycznym uniwersum z nieznanych powodów, teraz z każdym nieznajomym musisz sobie radzić. Dotykanie ekranu pozwala na ciągłe kierowanie pocisków w stronę przeciwników. Specjalne mikstury staną się dodatkowym narzędziem walki. Z boku ekranu znajduje się pasek mocy, którego wskaźnik rośnie, gdy wrogie stworzenia zostaną zniszczone. Śmiertelnie ranni mają pozytywny wpływ na pozostawienie garści monet, ważne jest, aby zbierać je na przyszłe ulepszenia strzelca, a także aby otworzyć dostęp do silniejszych postaci.

Każdy nowy bohater ma wiele fajnych talentów, które można aktywować w dowolnym momencie. Arkada cieszy się szeregiem ulepszeń i pozwala na wypracowanie własnej taktyki walki z wrogami. Potwory nieustannie wykonują kontrataki, kierując swoje pociski w stronę odważnego człowieka. Konieczne jest przesuwanie postaci, unikanie częstych pocisków. Po starciu z tłumem niewielkich przeciwników bohater regularnie mierzy się z potężnymi bossami. Aby pokonać takie osoby, będziesz potrzebować nietrywialnego planu działania i znacznej wytrzymałości.

Charakterystyczne cechy gry ShooMachi:

  • strzelanie w miejscach przepełnionych potworami;
  • unikanie ataków wroga;
  • walka z przywódcą potworów;
  • gromadzenie złotych monet;
  • odblokowywanie postaci i ulepszeń.

Główny bohater urządza dla antagonistów piekło. Klasyczna mechanika strzelanek pionowych dobrze komponuje się z retrospektywną grafiką japońskiego dewelopera. Akompaniament muzyczny przypomina również projekty gier z końca ubiegłego wieku. Dynamiczne i emocjonalne działanie daje użytkownikom możliwość wyrzucenia energii, ale w projekcie brakuje poziomów. Wybór wskaźnika trudności misji jest przyjemny, początkujący rozpoczynają od łatwych zadań, bardziej zaawansowani gracze mogą włączyć średni i trudny format przejścia. Antagoniści są gotowi na epickie bitwy, spróbuj sobie z nimi poradzić i uratuj życie!


Reklama

Pobierz ShooMachi Oto 1.0.70

Nowości w tej wersji
Fixed bug that ad for xp potion is not shown.
informacje ogólne
wersja 1.0.70 (70)
Data umieszczenia 2020-08-05 13:07
rozmiar 9.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje KESOFTGAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/02 13:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |