Bike Rider Racing Game
0 (0)

Bike Rider Racing Game

Opis:

Game Bike Rider the Game Racing  - to kolorowe wyścigi, które ścigają się na motocyklu w dżungli po wyboistych drogach, aby ćwiczyć wykonywanie trików.

Postać siedzi na żelaznym koniu i zaczyna się poruszać. Regulacja prędkości, stosowanie różnych technik i innych działań kierowcy zależy wyłącznie od gracza. Możesz cieszyć się ciekawymi wycieczkami bez łączenia się z siecią, zbierać monety po drodze i pozostać na torze przez maksymalny czas. Istnieje również możliwość komunikacji z innymi użytkownikami, format online umożliwia wymianę doświadczeń, dzielenie się opiniami, podejmowanie decyzji i rywalizację.

Modele pojazdów różnią się nie tylko parametrami zewnętrznymi, ale także parametrami technicznymi. Doświadczony gracz będzie mógł odblokować motocykl z płynniejszą obsługą, dzięki czemu o wiele wygodniej będzie jeździć po nierównych powierzchniach. W sumie dostępnych jest tylko 10 modeli, deweloper skupił się bardziej na drogach, powstało ich ponad sto. Przy wyborze stref lokalizacji torów wzięto pod uwagę rzeczywiste sytuacje wyścigów kolarskich.

W fantazyjnym stylu projektowania nie byli zbyt leniwi, aby tworzyć wysokiej jakości fizykę, zmuszając do planowania każdego ruchu. Im dalej tam dotrzesz, tym trudniejsza staje się ścieżka. Jeśli na początku wykonywane są triki, aby podkreślić chłód kierowcy, później zamieniają się one w obowiązkowe manewry, bez których można zatrzymać podróż z niesamowitą prędkością.

Charakterystyczne cechy gry Bike Rider Racing Game:

  • jeździ na motocyklu po gęstej dżungli;
  • ponad sto dróg;
  • 10 modeli pojazdów do wyboru;
  • wykonywanie oryginalnych akcji kaskaderskich;
  • zbiór bonusów i monet.

Proste sterowanie nie gwarantuje łatwości pokonywania odległości. Licznik czasu w górnym rogu wyświetla aktualne wyniki według czasu. Pracowitość i chęć kontynuowania tego, co rozpoczęło się w każdych warunkach pogodowych, przybliży postać do sukcesu. Upadki są bolesne, ciało bohatera jest często poważnie ranne, a pojazdy wyścigowe czasami dosłownie rozpadają się. Ale powtórka obejmuje całkowite przywrócenie ludzkiego ciała i żelaza. Uważność i ostrożność są ważnymi pomocnikami dla entuzjastów eksperymentów. Dżungla czeka na rekordowego zawodnika!


Reklama

Pobierz Bike Rider Racing Game 2.2

informacje ogólne
wersja 2.2 (13)
Data umieszczenia 2020-11-11 02:32
rozmiar 40.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/03 12:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |