Slide Drive
0 (0)

Opis:

Game Slide Drive  - to oryginalna gra logiczna, w której musisz określić kierunek jazdy samochodu, pomagając wszystkim dotrzeć do celu.

Użytkownik dostosowuje ruch pojazdu od pozycji startowej do mety. Na początkowych etapach zadanie wydaje się łatwe: jest jeden samochód i za pomocą kilku dotknięć możesz skierować go na plac mety. Później na drodze pojawiają się przeszkody, których należy unikać. Wtedy gracz zobaczy dwa samochody startujące z różnych pozycji. W różnych miejscach jest też para flag, odcień sztandaru na mecie odpowiada kolorowi pojazdu, który ma dotrzeć do określonej pozycji.

Będziemy musieli zbudować oddzielne trasy, biorąc pod uwagę synchroniczny ruch pojazdów. Tylko kierunek jest zsynchronizowany, jeśli przed nami przeszkoda lub miejsce się kończy - samochód zatrzymuje się w oczekiwaniu na dalsze instrukcje. Drugi będzie jechał, aż dotrze do ślepego zaułka lub ostatecznego punktu. Silnik jest zatrzymywany pod właściwą flagą koloru. Partner w innym samochodzie nadal prowadzi siebie, możesz kierować się wyłącznie jego zainteresowaniami.

Charakterystyczne cechy gry Slide Drive:

  • planowanie tras transportowych;
  • jednoczesne sterowanie kilkoma maszynami;
  • synchroniczność samochodów;
  • indywidualne punkty startu i mety;
  • bariery dynamiczne i statyczne.

Brakuje skali energii, liczników czasu, liczby żyć i innych komplikujących czynników, prawdopodobieństwo wpadnięcia w otchłań wynosi zero. Deweloper nie przewidział też zestawu punktów, nagród czy innych elementów motywujących, rozwiązanie zadania odznacza się oklaskami i skromnym salutem konfetti. Kolizje zmuszają kierowców do zatrzymania się, ale bez tragedii i kar. Aby kontynuować podróż, wystarczy wskazać nowy kierunek.

Prosta grafika pomaga się skoncentrować. Na jednolitym tle pośrodku ekranu znajduje się lokacja z kolorowymi przeszkodami. Niektóre trójwymiarowe postacie aktywnie się poruszają, będziesz musiał poczekać na moment, gdy ścieżka będzie wolna. U góry wyświetlane są przyciski do otwierania ustawień i ponownego przejścia bieżącego zadania, a także numeracja poziomów. Fani ciekawych łamigłówek z jasnymi warunkami i możliwością trenowania logiki z pewnością pokochają tę aplikację!


Reklama

Slide Drive

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/04 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |