Opis:

Game Fx Racer  - to zabawny projekt wyścigowy, który będzie rywalizował w samochodzie sportowym i przedostanie się do liderów światowego rankingu.

Użytkownikowi oferowana jest rola pilota Formuły 1. Wybiera żelaznego konia, dostosowuje szeroki zakres charakterystyk. Możesz dostroić hamulce, silnik lub skrzynię biegów, zmienić parametry aerodynamiczne i wybrać opony. Deweloper oferuje ciekawy system zużycia i uszkodzeń części. Jakość pozycjonowania na torze i sprawność ruchu zależą od konfiguracji. Zbyt długie hamowanie zużyje opony i zmniejszy stabilność kierowania.

Możesz ścigać się na 18 torach zlokalizowanych na różnych kontynentach. Każdy tor ma swoje własne niuanse, należy je wziąć pod uwagę podczas konfigurowania samochodu. Podczas odprawy pogoda często się zmienia, opony muszą odpowiadać projektowanemu środowisku naturalnemu. Sprawdzenie stanu samochodu sportowego i drobne naprawy przeprowadzane są na pit stopie, nie przegap okazji, aby tam pojechać i zapobiec poważnym uszkodzeniom. Między przyjazdami możesz odwiedzić garaż, zaktualizować samochód. Głównym zadaniem jest zajęcie pierwszego miejsca w wyścigach. Aby dostać się do tabeli ocen, musisz opracować własną strategię jazdy, być zdeterminowanym z priorytetami i dodatkowymi korektami.

Charakterystyczne cechy gry Fx Racer:

  • udział w mistrzostwach wyścigowych Formuły 1;
  • ustawienie i przygotowanie żelaznego konia;
  • algorytm zużycia i uszkodzenia części zamiennych;
  • ulepszenie charakterystyk kul ognistych;
  • 18 stromych tras w różnych krajach.

Ładna oprawa graficzna symulatora i wysokiej jakości sterowanie przyciąga wirtualnych zawodników. W wyścigu zaleca się ciągłe przebywanie na asfalcie, aby nie zjeżdżać z trawy, bo inaczej czeka Cię mocne spowolnienie. Chęć pójścia na skróty czasami prowadzi do dodatkowej straty czasu. Oprócz strojenia pod konkretny tor, poziom umiejętności kierowcy wpływa na wynik wyścigu. Pilot musi mieć wytrwałość, panować nad nastrojem. Rajdowe zawody to eksplozja emocji i imponująca dawka adrenaliny!


Reklama

Pobierz Fx Racer 1.3.3

Nowości w tej wersji
Fixed a bug in podium stats.
informacje ogólne
wersja 1.3.3 (200117)
Data umieszczenia 2021-11-05 15:03
rozmiar 47.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje FNK Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.2★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/04 12:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |