FISTS FOR FIGHTING (FX3) Intensywna
5 (4)

FISTS FOR FIGHTING (FX3) Intensywna

Opis:

Game FISTS the FOR FIGHTING  - Boks to bijatyka, w której trzeba walczyć z klasowymi sportowcami na różnych arenach i opracować zwycięską strategię, która pozwoli zdobyć upragniony tytuł.

Użytkownik jest zdeterminowany osobowością boksera, zapoznaje się z historią swojego życia. Każdy bohater ma własne cele i motywy budowania kariery, pragnienie bycia na szczycie różnych rankingów jednoczy wszystkich. Idee i motywy silnie wpływają na ludzkie zachowanie. Tworząc strategię, musisz jasno zrozumieć priorytety podopiecznego, jego mocne i słabe strony. Pomiędzy bitwami warto napompować bohatera, popracować nad doskonaleniem jego umiejętności.

Rozgrywka oferuje trzy tryby, oprócz bitew online, możesz wybrać grę fabularną w stylu komiksowym lub podjąć znaczne ryzyko w grze survivalowej. Joystick na ekranie pozwala kontrolować ruch atlety po ringu. Są też przyciski do manewrowania, uderzania. Uderzenia w głowę i tułów są dopuszczalne. Jeśli jest to absolutnie konieczne, możesz użyć ślepej obrony, ale ta sztuczka działa przez krótki czas. Kompetentne kontrataki pomogą Ci uniknąć niebezpiecznej sytuacji i wyprowadzić przeciwnika na ring. Jeśli uda ci się zadać kilka kontuzji z rzędu, poziom energii przeciwnika wyraźnie spadnie

Charakterystyczne cechy gry Pięści do walki:

  • udział w pojedynkach bokserskich;
  • 15 sportowców do wyboru;
  • ulepszenie umiejętności podopiecznego;
  • indywidualne historie postaci;
  • kilka aren do jasnych bitew.

Deweloper ciężko pracował nad projektem graficznym, wykonał wspaniałą trójwymiarową wizualizację. Opcja zmiany punktu widzenia 360 stopni jest imponująca. Gracz może wybrać dowolny kąt obserwacji i dostrzec najmniejsze niuanse podczas bitwy. Publiczność na sali stara się zapewnić wsparcie i stać się motywacją. Bijatyki sportowe nie są kompletne bez krwi i kontuzji, wyglądają imponująco, ale wpływają na stan zdrowia i rezerwy energii. Pomóż postaci zminimalizować obrażenia i naucz się atakować tak, aby każdy manewr odbierał siłę przeciwnikowi. Twój podopieczny zasługuje na tytuł boksera światowej klasy!


Reklama

Pobierz FISTS FOR FIGHTING (FX3) Intensywna 60

Nowości w tej wersji
- New Arenas
- Smaller game size
- Joystick Support - You can use xbox, playstation or bluetooth controller in fights for now, menus not work with controller.
informacje ogólne
wersja 60 (60)
Data umieszczenia 2021-03-01 03:00
rozmiar 40.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/05 10:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |