Adventure Time Heroes
0 (0)

Adventure Time Heroes

Opis:

Gra to Adventure Time The Heroes  - to fajny Roleviki, w którym bohaterowie słynnego serialu animowanego walczą ze złymi wrogami, opanowując magiczną krainę.

Popularni bohaterowie dowiadują się o ataku podwładnych paskudnego Lisza na pokojowe terytoria wróżek. Natychmiast zapada decyzja o podjęciu działań w celu ocalenia świata kreskówek. Użytkownik wybiera lidera drużyny i zaczyna przechodzić poziomy za pomocą turowych konfrontacji. Później do pioniera dołączają inne osobistości. W każdej turze bitwy gracz decyduje, kto uderzy. Ponadto, biorąc pod uwagę umiejętności konkretnego wojownika, możesz wskazać zastosowaną akcję lub wymagany manewr. Oprócz odblokowywania posiłków warto po walce ulepszyć umiejętności. Ekwipunek, akcesoria i inne przydatne elementy dodają dodatkowej siły, pozwalają wzmocnić atak.

Kampania obejmuje ponad 80 poziomów, możesz także walczyć z antagonistami w różnych lochach. Fani bitew sieciowych z pewnością docenią spotkania z prawdziwymi przeciwnikami na specjalnych arenach. Jeśli chcesz dołączyć do bitew klanowych, spróbuj dołączyć do jednej z grup lub stworzyć własną, aby wspólnie walczyć z wrogimi społecznościami. Jako członek klanu możesz osiągnąć niesamowite wyżyny, wykonywać ciekawe zadania i otrzymywać nagrody w zamian za nowe moce. Codzienne przygody są dostępne z nagrodami dla tych, którzy są prawidłowo umieszczeni w misjach zespołowych.

Charakterystyczne cechy gry Adventure Time Heroes:

  • turowe bitwy w znanej baśniowej scenerii;
  • ponad dwieście postaci z kreskówek;
  • umiejętności pompowania, wzmacnianie;
  • dołączanie do klanów, tworzenie wspólnych;
  • różnorodność trybów PVE i PVP.

Słodka atmosfera, globalny cel i zabawne stworzenia jako asystenci dają nadzieję na pozytywny wynik podopiecznych gracza. Projekt graficzny w pełni odpowiada formatowi kreskówkowemu. Wrogowie mogą być silni i uparci, w starciu z bossami trzeba walczyć wyjątkowo długo. Oddział wojowników z indywidualnym zestawem umiejętności pozwala na stworzenie niezwykłej strategii. Wśród zabawnych trybów łatwo jest znaleźć grę na każdy nastrój i cieszyć się ekscytującymi bitwami. Zbadaj terytorium i uwolnij je od stworów!


Reklama

Adventure Time Heroes

Wszystkie aplikacje goGame na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/05 12:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |