Animal Hotel Manager
0 (0)

Opis:

Game Animal Hotel Manager  - to zabawna gra symulacyjna, w której musisz zarządzać hotelem dla fauny, pomagając im rozwijać i edukować najmłodszych gości.

W niewielkim budynku przed recepcją znajduje się teren zielony podzielony na 9 placów. Każdy plac może pomieścić jednego gościa, ale początkowo odblokowane jest tylko miejsce z psem. Pobyt w hotelu kosztuje, tapas może zbierać fundusze i wydawać je na otwieranie nowych stref. Można postawić kota obok psa, wtedy wśród gości pojawią się chomiki, żółwie, węże, szopy, tygrysy, małpy i inne zwierzęta. Pozyskiwanie klientów to złożony proces, który wymaga ciągłej poprawy warunków życia. Nie zapomnij kupić przedmiotów do rozrywki i opieki nad zwierzętami.

Napompowany zwierzak przynosi więcej pieniędzy, poświęć klientom czas, zadbaj o ich rozwój. Zapłata będzie bardzo hojna i pomoże świeżo upieczonemu menadżerowi szybko wzmocnić status i zdobyć przyzwoitą reputację. Gdy budżet nadal rośnie, a wszystkie miejsca są zajęte, warto pomyśleć o powiększeniu obszaru i wyposażeniu nowych pomieszczeń. W hotelach bohaterowie zostają tymczasowo, po pewnym czasie przyjedzie po gości limuzyna i zawiezie ich do właścicieli, a menadżer będzie mógł pomieścić kolejną postać.

Charakterystyczne cechy gry Animal Hotel Manager:

  • zarządzanie hotelem dla zwierząt;
  • dziesiątki wspaniałych zwierząt;
  • zarobki z kamieni szlachetnych i monet;
  • poprawa sytuacji, rozszerzenie terytoriów;
  • rozwijanie i pielęgnowanie małych klientów.

Symulator cieszy się prostotą sterowania, uroczą fabułą i oprawą graficzną, bogatą w jasne kolory. Znajome i egzotyczne postacie promieniują pozytywną energią i nie są kapryśne. Zegar na ścianie podkreśla szaloną ulotność czasu, ważne jest zaplanowanie celów i natychmiastowe rozpoczęcie ich realizacji. Menedżer codziennie otrzymuje zadania i rozwiązuje zagadki, aby otworzyć dostęp do nowych zwierząt lub ulepszeń. Gracz obserwuje wzrost zwierząt, zmianę ich postrzegania świata. Zapewnij swoim gościom niezapomniany pobyt w Twoim hotelu!


Reklama

Pobierz Animal Hotel Manager 1.21.0

Nowości w tej wersji
What's new?
- updated analytics
- now you can watch ads to improve pets if you lack coins
informacje ogólne
wersja 1.21.0 (589)
Data umieszczenia 2020-09-05 08:42
rozmiar 27.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/06 09:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |