Super Mecha Champions
4.9 (4)

Super Mecha Champions

Opis:

Gra to Super Champions Mecha  - to futurystyczna strzelanka akcji, w której walczysz z prawdziwymi przeciwnikami, bronisz prawa do przetrwania.

Gracz wybiera wygląd postaci i wysyła go do metropolii, gdzie toczy się królewska bitwa. Bohater ląduje we własnym mieszkaniu, co jest bardzo nietypowe dla gatunku. Możesz szybko poszukać broni i innych przydatnych rzeczy, a następnie wyjść na otwartą przestrzeń i zacząć szukać antagonistów. Musisz się aktywnie poruszać, aby zmniejszyć szanse przeciwników na zniszczenie twojego bohatera. Jeśli zobaczysz osobę stosunkowo blisko, natychmiast strzel. Miotacze ognia, działa plazmowe, karabiny z różnymi licznikami, pociski naprowadzające i inne modele zapewnią godną ochronę wojownikowi.

Broń znalezioną wcześniej można zmienić w trakcie bitwy. Udane działania odblokowują różne ulepszenia, można z nich również korzystać od razu. A wojownik może również zamienić się w ogromnego robota i iść naprzód bez strachu przed ludźmi. Przeciwnicy poczują zbliżającą się śmierć, kiedy zobaczą takiego brutala. Powrót do znanej formy zniechęci przeciwników, a nieprzewidywalność jest ważnym narzędziem w walce. Zwolennicy udziału w sojuszach mogą porzucić pojedynczą walkę i stać się częścią zgranej drużyny. Następnie możesz udać się do wroga z wyraźnym przekonaniem o dostępności wsparcia.

Charakterystyczne cechy gry Super Mecha Champions:

  • battle royale w mieście przyszłości;
  • zbieranie postaci;
  • arsenał najnowocześniejszej broni;
  • kontrola stworzeń robotów;
  • Opcja sojuszu.

Szczegółowa grafika metropolii w japońskim stylu zapiera dech w piersiach, nawet dla tych, którzy są obojętni na anime. Krajobrazy w przestrzeni 3D tworzą klarowną atmosferę nadchodzącej przyszłości. Zarządzanie jest standardowe, ale możliwości bohatera są bardzo rozbudowane, wachlarz robotów, broni i dodatkowych przedmiotów daje szansę na stworzenie unikalnej strategii i doskonalenie taktyki. Projekt wypełniony jest efektami specjalnymi, ataki stają się żywym widowiskiem. Fani bitew z użytkownikami na wielkoskalowych mapach zdecydowanie powinni trafić w to miejsce!


Reklama

Pobierz Super Mecha Champions 1.0.13403

Nowości w tej wersji
The all-new Season—Westward Zone is here! Firestar Cleaver, R.E.D Bonfire Tribe, and many other Battle Pass rewards are waiting for you!
An all-new Mecha—Flamingo has arrived! With its twin blades, justice will sweep across the land in no time!
All-New Pilot Yutong is here! "Let Aurora traverse the galaxy!"
Numerous balance adjustments and system optimizations.
informacje ogólne
wersja 1.0.13403 (1538131)
Data umieszczenia 2022-04-04 20:30
rozmiar 431.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

ACCESS_GPS

ACCESS_GPS

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

ngpush

ngpush

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

AD_ID

AD_ID

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/06 11:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |