Super Mecha Champions
4.9 (4)

Super Mecha Champions

Opis:

Gra to Super Champions Mecha  - to futurystyczna strzelanka akcji, w której walczysz z prawdziwymi przeciwnikami, bronisz prawa do przetrwania.

Gracz wybiera wygląd postaci i wysyła go do metropolii, gdzie toczy się królewska bitwa. Bohater ląduje we własnym mieszkaniu, co jest bardzo nietypowe dla gatunku. Możesz szybko poszukać broni i innych przydatnych rzeczy, a następnie wyjść na otwartą przestrzeń i zacząć szukać antagonistów. Musisz się aktywnie poruszać, aby zmniejszyć szanse przeciwników na zniszczenie twojego bohatera. Jeśli zobaczysz osobę stosunkowo blisko, natychmiast strzel. Miotacze ognia, działa plazmowe, karabiny z różnymi licznikami, pociski naprowadzające i inne modele zapewnią godną ochronę wojownikowi.

Broń znalezioną wcześniej można zmienić w trakcie bitwy. Udane działania odblokowują różne ulepszenia, można z nich również korzystać od razu. A wojownik może również zamienić się w ogromnego robota i iść naprzód bez strachu przed ludźmi. Przeciwnicy poczują zbliżającą się śmierć, kiedy zobaczą takiego brutala. Powrót do znanej formy zniechęci przeciwników, a nieprzewidywalność jest ważnym narzędziem w walce. Zwolennicy udziału w sojuszach mogą porzucić pojedynczą walkę i stać się częścią zgranej drużyny. Następnie możesz udać się do wroga z wyraźnym przekonaniem o dostępności wsparcia.

Charakterystyczne cechy gry Super Mecha Champions:

  • battle royale w mieście przyszłości;
  • zbieranie postaci;
  • arsenał najnowocześniejszej broni;
  • kontrola stworzeń robotów;
  • Opcja sojuszu.

Szczegółowa grafika metropolii w japońskim stylu zapiera dech w piersiach, nawet dla tych, którzy są obojętni na anime. Krajobrazy w przestrzeni 3D tworzą klarowną atmosferę nadchodzącej przyszłości. Zarządzanie jest standardowe, ale możliwości bohatera są bardzo rozbudowane, wachlarz robotów, broni i dodatkowych przedmiotów daje szansę na stworzenie unikalnej strategii i doskonalenie taktyki. Projekt wypełniony jest efektami specjalnymi, ataki stają się żywym widowiskiem. Fani bitew z użytkownikami na wielkoskalowych mapach zdecydowanie powinni trafić w to miejsce!


Reklama

Pobierz Super Mecha Champions 1.0.12353

Nowości w tej wersji
New mecha "Michael" is here to purge the impure!
New pilot "Serena" is here: "Can I get to know you more?"
New map "Crimson Valley" is here, featuring desert and Western motif for unique combat experience!
New Season Battle Pass unlocked. Vita the Valkyrie, "Alborada, Crescent Guardian" and many prizes await!
New Mid-autumn Spin, Season Collection, and other bonuses now available!
Numerous balance adjustments and system optimizations.
informacje ogólne
wersja 1.0.12353 (1429262)
Data umieszczenia 2021-10-06 05:42
rozmiar 95.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

ACCESS_GPS

ACCESS_GPS

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

ngpush

ngpush

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/06 11:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |