Critical Strike CS
0 (0)

Opis:

Game Critical Strike the CS  - sieciowa strzelanka, w której terroryści walczą z zabijającymi się organizacjami antyterrorystycznymi, udowadniają wyższość jego drużyny.

Zanim zaczniesz, musisz zdecydować, dla kogo chcesz grać. Każdy obóz ma zestaw drużyn z własną charakterystyką. Wśród bandytów możesz dołączyć do gangsterów, anarchistów, Bałkanów i innych grup. Sprzeciwiają się im przedstawiciele sił specjalnych, GIGN, SWAT i innych jednostek. Następnie pozostaje wskazać tryb i przejść na stronę, aby strzelać, celować, zdobywać walutę gry i punkty. Zgodnie z tradycją musisz osłonić towarzyszy broni, zminimalizować ryzyko kontuzji lub śmierci swojej postaci oraz wykonywać misje z uwzględnieniem wybranej rozgrywki.

W bitwie drużynowej zwycięzcami są ci, którym udało się zniszczyć więcej antagonistów w ciągu kilku minut. W trybie sabotażu niektórzy podkładają bombę i próbują zniszczyć wszystkich przedstawicieli jednostki wojskowej, podczas gdy ta druga rozbraja pocisk i próbuje zabić bandytów. W pojedynku na śmierć i życie liczba zabitych przez daną postać jest jedynym priorytetem. Dodatkowo możesz wybrać swoją grę i określić tryb / lokalizację według własnego uznania.

Charakterystyczne cechy gry Critical Strike CS:

  • strzelanie w trybie dla wielu graczy od pierwszej osoby;
  • 25 modeli broni;
  • 5 rozległych lokacji;
  • zdobywanie doświadczenia i nagród;
  • kilka formatów rozgrywki.

Arsenał broni dodaje pewności siebie, bohater będzie miał pistolety, karabiny maszynowe, strzelby, karabiny szturmowe i snajperskie i nie tylko. Ulepszenia i skórki są dostępne dla każdego modelu, nadając oryginalności narzędziu ataku. Gdy wróg jest zbyt blisko, możesz użyć noża.

Projekt cieszy się ciekawymi mapami, dobrą trójwymiarową grafiką, animacją wydarzeń i wysokiej jakości ścieżką dźwiękową. Deweloperowi udało się połączyć te czynniki ze stosunkowo niewielkim całkowitym rozmiarem aplikacji. Interakcja z graczami i możliwość komunikowania się na specjalnym czacie znacznie ożywia proces. Nagrody i ulepszenia motywują Cię i wzbudzają zainteresowanie. Ciesz się ulubionym gatunkiem i osiągaj nowe wyniki!


Reklama

Pobierz Critical Strike CS 11.16

Nowości w tej wersji
Hello Again!
Major Performance Improvement update is here⚙️
We also fixed major bugs?
Crash issues have been improved ?
? We are ready to make your game experience even better! Enjoy it!?
Facebook: http://facebook.com/criticalstrikegame
Discord: https://discord.gg/8EuAMRR
informacje ogólne
wersja 11.16 (644)
Data umieszczenia 2022-01-09 03:25
rozmiar 123.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/07 10:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |