Dragon Quest Tact
0 (0)

Dragon Quest Tact

Opis:

Gra Dragon Quest Tact  - to zabawny Roleviki, który zainicjuje turową bitwę, rozprawienie się z potworami, a następnie spróbuje zaprzyjaźnić się z byłymi wrogami.

Użytkownik bierze udział w słynnej sadze w świecie gier, nieustannie walcząc z mrocznymi stworzeniami. Dla każdej bitwy przydzielane jest oddzielne pole bitwy, podzielone na kwadraty. Format krok po kroku porządkuje zasady, gracz planuje przejść do określonego kwadrantu i uderzyć. Głównym zadaniem jest zniszczenie wroga, zanim będzie mógł zabić twoje smoki. Musisz najpierw zaatakować, aby zwiększyć prawdopodobieństwo przeżycia gadów. Przyjaciele dołączą do postaci, nawet niewielkie wsparcie pomaga wytrzymać znacznie dłużej i odwrócić bitwę.

Smoki potrafią być bardzo aktywne, każdy ma inny talent. Na każdym poziomie wojownik zdobywa punkty i inne bonusy, które można wydać na mityczne zwierzęta. Dopuszcza się wypompowanie smoka lub pozyskanie nowego za zdobyte wcześniej punkty lub za przejście na kolejny poziom. Spróbuj stworzyć kolekcję, jest naprawdę dużo dużych jaszczurek i są bardzo przydatne w bitwach. Możliwe jest również przypadkowe odebranie nowego dużego zwierzaka. A potwory, które zostały wcześniej pokonane, mogą zostać zwabione. Jeśli te stworzenia mogą raz zmienić pozycję. Nie powinieneś oczekiwać od nich więcej sztuczek.

Charakterystyczne cechy gry Dragon Quest Tact:

  • turowe bitwy z potworami;
  • zbieranie smoków;
  • indywidualne ulepszenia dla gadów;
  • wzywanie przyjaciół po pomoc;
  • tryby rozgrywki do wyboru.

Deweloper udostępnił ostatnią część historii z serii Dragon Quest i postarał się, aby była jak najbardziej wciągająca. Aby zadowolić wszystkich, stworzył różne tryby gry. Bitwy w atmosferze zabawy, soczystych odcieni oprawy graficznej i przyjemnej muzyki offowej uzależniającej od dawna. Znajomość języka japońskiego będzie okazją do zagłębienia się w fabułę, obiecana jest myląca historia z niesamowitymi odkryciami. Ale nawet bez umiejętności czytania hieroglifów możesz cieszyć się swoim ukochanym magicznym wszechświatem pełnym cudów!


Reklama

Dragon Quest Tact

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/07 12:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |