Motor Tour
5 (4)

Opis:

Gra Motor Tour  to zabawny wyścig, w którym motocykl pędzi po drogach megamiast przy dużym natężeniu ruchu, bierze udział w zawodach i cieszy się długą jazdą.

Świeżo upieczony motocyklista spieszy się, by pojawić się na miejskiej autostradzie i zademonstrować talenty prowadzenia dwukołowej bestii. Po wybraniu konkretnego modelu można przystąpić do dostosowywania transportu, konfigurując parametry zewnętrzne. Następnie wybiera się tryb, podróż rozpoczyna się od określonych zadań. Deweloper proponuje jazdę bez względu na skalę energii / paliwa, koncentrując się wyłącznie na drodze. Tor jest pełen różnych pojazdów, trzeba uważnie obserwować, co się dzieje, unikać nagłych chwil. Każdy sukces jest nagradzany, gracz zyskuje dostęp do wzmocnienia mocy, regulacji hamulca i innych wskaźników technicznych.

Dzięki kilku trybom, użytkownik zawsze może dobrać format wyścigu zgodnie z nastrojem. Możesz wejść w strumień samochodów i wyruszyć w niekończącą się podróż. Nie ma ram czasowych ani innych skomplikowanych niuansów. Fabuła obejmuje przejście ponad 100 trudnych misji. Tryb wieloosobowy pozwala na aranżowanie zawodów z prawdziwymi przeciwnikami, odrywanie się od rywali za pomocą akceleratora nitro. Dodano również jazdę próbną i jazdę bezpłatną. W trakcie ruchu obserwuj zmianę pory dnia, zobacz, jak dzień zmienia się w wspaniały zachód słońca, aby potem zamienić się w głęboką noc.

Charakterystyczne cechy gry Motor Tour:

  • dziesiątki motocykli do wyboru;
  • korekta właściwości transportowych;
  • ulepszenia i ulepszenia wyposażenia;
  • Bitwy PvP, niekończąca się jazda, inne tryby;
  • zapobieganie sytuacjom awaryjnym.

Rozgrywka cieszy się intuicyjnym sterowaniem i dobrą fizyką jazdy. Aby kontrolować tempo i efektywnie manewrować, potrzebujesz szybkiej reakcji, jasnych decyzji. Oprócz zmiany dnia i nocy, możesz kontemplować różne lokalizacje, estetyczne krajobrazy inspirują za każdym razem. Nagrody, odblokowywanie motocykli i ulepszenia dają możliwość systematycznego rozwoju, dążenia do nowych zwycięstw. Arkada przyciągnie uwagę początkujących i doświadczonych jeźdźców, a także przyciągnie na fajne wycieczki według wybranych zasad. Droga czeka na odważnych i zmotywowanych kierowców!


Reklama

Motor Tour

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/08 10:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |