Opis:

Game Modern Ops  - to zabawna strzelanka dla wielu graczy, w której zespół gliniarzy i terroryści organizują brutalne potyczki na różnych mapach.

Przed wejściem na stronę użytkownik wskazuje, po której stronie planuje walczyć. Następnie musisz wybrać żądany tryb i możesz udać się na niebezpieczne terytorium. W ustawieniach użytkownik widzi swojego podopiecznego z boku, ale w bitwie sytuację można zobaczyć tylko z pierwszej osoby. Schematyczna mapa w rogu pomoże ci w nawigacji i podejmowaniu bardziej aktywnych decyzji. Formuła drużynowa pozwala polegać na sojusznikach, wypracowanie wspólnej taktyki pozwoli ci zachowywać się pewniej niezależnie od wybranego zadania.

Deweloper udostępnił wiele rodzajów zleceń, ich realizacja pozwala na zdobywanie bonusów i nagród. Otrzymane jest wydawane na różne ulepszenia, 30 rodzajów broni ma możliwości pompowania na dużą skalę. Oprócz standardowych karabinów, pistoletów, karabinów maszynowych i granatów, możesz skorzystać z dronów, wyrzutni rakiet, wieżyczek i innych narzędzi pomocniczych, które zwielokrotniają skalę pokonania przeciwników. Fani eksperymentowania z parametrami zewnętrznymi mogą przymierzyć nietypowe skórki do broni. Sprzęt, zbroję, maski i inne elementy można łączyć według własnego uznania, dostosowując charakterystykę ochrony zgodnie z formatem bitwy.

Charakterystyczne cechy gry Modern Ops:

  • strzelanka zespołowa z widokiem z perspektywy pierwszej osoby;
  • konfrontacja sił specjalnych i bojowników;
  • 30 rodzajów broni z oryginalnymi skórkami;
  • modernizacja arsenału broni;
  • dołączanie do klanów, komunikowanie się ze współpracownikami.

Rozgrywka jest utrzymana w stylu CS, ze standardowymi kontrolkami dla gatunku. Optymalizacja dla słabych urządzeń mobilnych nie przeszkodziła nam w tworzeniu dobrej grafiki 3D. Ulepszanie broni otwiera szerokie możliwości ulepszeń, odmiany w zewnętrznych przemianach pozwalają na okazywanie indywidualizmu. Zgodnie ze zgromadzonymi bonusami i nagrodami, możesz awansować, otrzymywać dodatkowe punkty rankingowe i prowadzić różne ligi. Internetowa strzelanka gwarantuje dużą dynamikę rozgrywki. Dołączaj do drużyn, twórz klany i rozpoczynaj misje, przeciwnicy są gotowi do rozpoczęcia!


Reklama

Pobierz Modern Ops 7.63

Nowości w tej wersji
- Radar 28 map fixes
- Some Killstreak fixes
informacje ogólne
wersja 7.63 (763)
Data umieszczenia 2022-05-21 08:30
rozmiar 585.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
0.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/08 12:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |