Craft Legend: Epic Adventure
0 (0)

Craft Legend: Epic Adventure

Opis:

Game Craft Legend: the Adventure of Epic  - ta urocza platformówka, w której będziesz walczyć z potworami, eksplorować naturalne obszary, rozwiązywać zagadki.

Gracz rekrutuje wyjątkowych wojowników w majestatyczną podróż. Dozwolone jest dostosowywanie postaci, dostosowywanie ich wyglądu. Konieczne jest przeanalizowanie umiejętności każdego kandydata, wymyślenie najlepszych kombinacji technik. W przygodzie drużyna będzie miała ciekawe zadania i rywalizację z podopiecznymi innych użytkowników. Częste bitwy z potworami odbywają się w ręcznie rysowanych lochach. W ponurych podziemnych strefach czai się wiele tajemnic i pytań. Odpowiedzi na nie pomogą Ci przejść dalej, wyjaśnią podteksty i odstępy między wierszami.

Oprócz bitew wojownicy szukają zasobów, aby wzmocnić swoje siły i uzyskać ulepszenia. Możliwe jest także zebranie wirtualnej kolekcji artefaktów, znalezienie rzadkich rzeczy w ogromie ładnych lokacji. Fundusze można zaoszczędzić, aby później wydać je na coś na dużą skalę, np. Budowę domu. Potrzebne będą również środki na budowę mieszkania, należy je mądrze wydać. Natura zachwyca różnorodnością otoczenia, dżunglę zastępują pustynie, lasy, ośnieżone góry, wulkany.

Charakterystyczne cechy gry Craft Legend: Epic Adventure:

  • walka oddziału totemów z potworami;
  • 45 postaci z indywidualnymi umiejętnościami;
  • tuzin lochów, zawiłe labirynty;
  • szukaj zasobów i artefaktów;
  • eksploracja tajemniczych lokacji.

Deweloperowi udało się połączyć w projekcie kilka gatunków jednocześnie, sandbox, RPG i platformówkę połączyły się w efektowne trio. Różnorodność zadań zapobiega monotonii rozgrywki. Możliwość interakcji z prawdziwymi graczami wzmacnia komponent emocjonalny, rozjaśnia rozgrywkę. Cenne znaleziska motywują Cię do aktywniejszego działania, a potwory nie pozwalają odciągnąć Cię od tego, co dzieje się na ekranie. Perspektywa budowy domu stwarza skalę celów, bogata kolorystyka w oprawie graficznej nadaje opowieści bajkowy charakter, oprawa muzyczna podkreśla magię atmosfery. Pomóż bohaterom pokonać przeciwników i stworzyć harmonię w świecie fantasy!


Reklama

Craft Legend: Epic Adventure

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/09 10:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |