Sherwood Dungeon
0 (0)

Opis:

Gra Sherwood of Dungeon  - to ciekawy Roleviki, który weźmie udział w pojedynkach, zniszczy potwory w lochach, aby zbadać fantastyczną wyspę.

Każda wyspa ma loch, w którym straszne potwory strzegą niesamowitych skarbów. Tryb offline oznacza ciągłą walkę z dziwnymi stworzeniami, przekazując scenariusz z zagmatwaną historią. Informacje w formie podpowiedzi pomogą ci zrozumieć niuanse, uważnie przeczytać narrację i śledzić dialogi, aby nie przegapić podstawowych szczegółów. Konieczne jest przyzwyczajenie się do dziwnych wymiarów antagonistów. Niektóre postacie mogą mieć zewnętrzne podobieństwa do totemu gracza, ale przy znacznie zmniejszonych wymiarach. Inne są podobne do owadów, ale uderzają swoją masą. W wolnych chwilach zaleca się edukację zwierzaków, aby później można było wezwać pomoc.

Wśród dużego arsenału możesz wybrać najlepszą broń, w razie potrzeby ją zmienić. Modyfikacja istniejących narzędzi i budowa nowych jest dostępna dla każdego wojownika. Fani bijatyk online mogą zabrać swoje postacie na areny i wygrywać nagrody w globalnych bitwach między 32 uczestnikami. Dozwolone jest przyciąganie przyjaciół lub wchodzenie w interakcje z nieznanymi wcześniej ludźmi w celu utworzenia silnych klanów. Oprócz pojedynków możesz organizować naloty lub po prostu komunikować się z podobnie myślącymi ludźmi.

Charakterystyczne cechy gry Sherwood Dungeon:

  • Bitwy na arenie PvP z 32 użytkownikami;
  • Bitwy PvE z potworami w lochach;
  • przemiana wojownika w mityczne stworzenie;
  • oswajanie i wzywanie zwierząt;
  • odkrywanie otwartego świata.

Użytkownik w pełni kontroluje poczynania postaci, określa manewry ataku lub obrony w odpowiednim momencie. Szybkość i adekwatność reakcji znacznie wpływają na wskaźnik zdrowia, monitorują stan wojownika. Zbyt surowe działanie nie jest warte cierpliwości, tu też jest potrzebna. Efektywny projekt graficzny i możliwość zanurzenia się w głęboką fabułę zwabi użytkownika na pewno. Wybierz spacer po lochach lub wejdź na areny, aby cieszyć się bitwami z godnymi przeciwnikami!


Reklama

Pobierz Sherwood Dungeon 0.0.19

Nowości w tej wersji
Bug fixes and OS updates
informacje ogólne
wersja 0.0.19 (19)
Data umieszczenia 2021-12-24 02:38
rozmiar 12.78 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/09 12:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |