Opis:

Playing the Idle Boxing  - jest to zabawny symulator boksirovaniya, w którym postać próbuje wysłać przeciwnika w nokaut, aby zbierać profity od poległych i przygotowywać się do dalszych walk.

Gracz poznaje postać, która chce zostać mistrzem w wadze ciężkiej. Łatwy trening początkowy pomaga opanować sterowanie. Wystarczy kliknąć po prawej i lewej stronie ekranu, aby uderzyć w przeciwników. Po podaniu imienia obiecującego sportowca możesz rozpocząć trening bojowy, spotkać się z pierwszymi przeciwnikami. Początkowo bokserzy wydają się stosunkowo słabi, pokonanie ich przynosi pierwsze zarobki i ulepszenia do wyboru. Gdy zyski wzrosną, będzie można zaprosić trenera i uzyskać fachową poradę.

Do walki z bossami i gigantycznymi stworzeniami wpadającymi na ring z góry potrzebna będzie wiedza i ulepszenia. Skierowanie takich siłaczy do nokautu pozwala na przejście do nowych kategorii wagowych. Mądrze wybieraj ulepszenia, eksperymentuj z magicznymi zdolnościami, zaimponuj wrogom za pomocą niewidzialności i innych opcji. Możesz także wydawać pieniądze na bardziej przyziemne rzeczy. Kupowanie rękawiczek, budowanie mięśni i robienie innych rzeczy pomaga się rozwijać.

Charakterystyczne cechy gry Idle Boxing:

  • budowanie kariery w boksie;
  • szkolenia, komunikacja z konsultantami;
  • bitwy ze sportowcami, bossami, potworami;
  • zbieranie pieniędzy po zniszczeniu każdego wroga;
  • doskonalenie umiejętności, ulepszanie wyposażenia.

Symulator Arcade zaskakuje niestandardową oprawą graficzną. W rozgrywce dominuje kubizm, który znacząco odsuwa sytuację od realizmu. Zabawna melodia lektora sprawi, że nie będziesz traktować tego procesu zbyt poważnie. Ciekawa fizyka, niepewny stan bohaterów i cudowna reakcja rywali sprawiają, że uśmiechasz się i starasz się awansować na wyższy poziom kariery. Użytkownik kontempluje to, co dzieje się w ringu z góry, więc nawet pojawienie się ogromnego antagonisty nie wywołuje strachu. Informacje o stanie i nastroju podopiecznego można znaleźć we wskazówkach tekstowych. Przeciwnicy również wypowiadają się na różne tematy, są nastawieni na głównego bohatera, co dodatkowo go prowokuje. Pomóż w powstaniu nowej gwiazdy boksu!


Reklama

Pobierz Idle Boxing 0.45

Nowości w tej wersji
Idle Boxing Tycoon with new icon and worldwide release!
informacje ogólne
wersja 0.45 (39)
Data umieszczenia 2020-06-19 08:02
rozmiar 23.56 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/10 12:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |