SoulWorker Anime Legends
0 (0)

SoulWorker Anime Legends

Opis:

SoulWorker Anime Legends  to fabularna akcja gra , w której trzeba angażować się w walki w czasie rzeczywistym, walka z innymi graczami w trybie online lub potwory w kampanii.

Znany projekt PC SoulWorker został dostosowany do urządzeń mobilnych. Deweloper dodał stamtąd 6 uderzających postaci. Konieczne jest rozpoczęcie od wyboru oddziału, określenia jego cech zewnętrznych. Opcje dostosowywania są wystarczająco szerokie, możesz dopasować twarz i włosy, przymierzyć ciekawe kostiumy. Każdy ma odrębne spektrum umiejętności, wykorzystuje indywidualną taktykę do prowadzenia bitew. Broń może być mieczem duszy, gitarą, mglistą kosą, młotem. Ktoś używa techniki walki wręcz lub wie, jak odepchnąć atakujących przeciwników

Bohater wyrusza w podróż z dużą liczbą misji, jego główne zadania zależą od trybu rozgrywki. Możesz przejść przez ekscytującą kampanię sam lub z przyjacielem. Oprócz konfrontacji z potworami, użytkownicy eksplorują kolorowe terytoria, słuchają zwrotów akcji fabuły. Istnieje również kilka rodzajów misji wykorzystujących tryb wieloosobowy. Interakcja z innymi użytkownikami z różnych kontynentów zakłada zjednoczenie, ukształtowanie wspólnej strategii, ataki i konfrontację.

Charakterystyczne cechy gry SoulWorker Anime Legends:

  • dynamiczne bitwy w PvP i PvE;
  • 6 postaci o unikalnych zdolnościach;
  • personalizacja bohatera, wybór wyglądu i ubrania;
  • fajny sprzęt i ulepszenia;
  • eksploracja strefy postapokaliptycznej.

Grafika w stylu anime cieszy się wysokiej jakości detalami, spektakularną przestrzenią gry. Motywy postapokaliptyczne nie stały się przeszkodą w stosowaniu jasnych kolorów. Nagłość pojawienia się wrogów na miejscu wymaga szybkich decyzji i chęci zmiany planów. Główną bronią powinna być dusza, ale nie zawsze można zarządzać taką wartością. Intuicyjne sterowanie pozwoli szybko uporać się z podstawowymi problemami technicznymi i przejść do rozwiązywania przydzielonych zadań. Utwórz skrypt dla swojej specjalnej legendy!


Reklama

Pobierz SoulWorker Anime Legends 1.00.0027

Nowości w tej wersji
Fixed missing information for passive attribute buffs
French loca/text issues resolved
Various Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.00.0027 (27)
Data umieszczenia 2020-09-05 06:21
rozmiar 86.01 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/11 10:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |