GOT: Winter is Coming M
0 (0)

GOT: Winter is Coming M

Opis:

Playing the GOT: Winter is Coming M  - to uzależniająca strategia, w której bohaterowie słynnego serialu walczący o tron ​​online rozwijają armię, która ma chronić dom.

Użytkownik wybiera idealną postać spośród kilku dostępnych bohaterów. Ich osobowości są dobrze znane fanom Game of Thrones. Dozwolone jest zatrudnienie kilku dowódców, tak aby każdy miał określony zakres odpowiedzialności. Jeden dowódca pokieruje armią, zgromadzi ją, wyszkoli, wyszkoli. Drugiemu można powierzyć globalne zadania budowy zamków, wzmacniania budynków skopiowanych z historii telewizji. Wydobycie surowców i rozwój nowych technologii są również fundamentalne, czynniki te mają ogromny wpływ na siłę zespołu.

Rozgrywka przewiduje wiele niejednorodnych czynności, ale aby zdobyć upragnione miejsce na tronie, będziesz musiał najpierw dużo walczyć. Głównym celem staje się walka o władzę i redystrybucję ziemi. Oddziały użytkowników z całego świata dążą do osiągnięcia tego, czego chcą. Tworzenie sojuszy zwiększa prawdopodobieństwo pokonania przeciwników. Bohaterowie będą podróżować do znanych miejsc, krzyżować się ze znanymi postaciami, prowadzić dialogi i otrzymywać cenne porady. W bitwach musisz używać myślenia strategicznego i logicznego, doprawiać wszystko przebiegłymi sztuczkami, aby wprowadzić w błąd antagonistów.

Charakterystyczne cechy gry GOT: Winter is Coming M:

  • Bitwy PvP, walka z totemami innych graczy;
  • gromadzenie armii, podnoszenie umiejętności wojowników;
  • budowa różnych budynków;
  • zastosowanie innowacyjnych technologii;
  • zdobywanie dużych obszarów terytoriów.

Projekt oparty na uznanej serii. Twórcy starali się zachować atmosferę, zanurzyć użytkownika w głębi wydarzeń. Standardowe elementy sterujące pozwalają szybko dostosować się do zadań. Projekt lokacji, styl zamków i inne niuanse zaskakująco pokrywają się z historią serialu. Trójwymiarowy projekt ze zmieniającymi się porami dnia i pór roku zwiększa poczucie realizmu. Lato z soczystymi odcieniami zieleni przechodzi w liściastą jesień, potem nadchodzi śnieżna zima, ustępująca miejsca wiosennym kwitnącym wiśniom. Udowodnij, że twój podopieczny ma prawo do głównego tronu!


Reklama

GOT: Winter is Coming M

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/12 13:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |