Opis:

Game Dead Zone  - to ciekawa strzelanka akcji, w której walczysz z kosmitami, aby oczyścić teren z aroganckich potworów, które mają inny styl zachowania.

Oddział gracza otrzymuje zadania eksterminacji obcych stworzeń. Musisz działać samodzielnie, nie ma pomocy przy wykonywaniu misji. Wydarzenia rozgrywają się w pewnym kompleksie budynków przepełnionych mutantami. Niektóre chodzą bezpośrednio i niejasno przypominają ludzi, inne mają bardziej pretensjonalne formy, inne są uderzające swoimi wymiarami i nie mogą całkowicie zmieścić się na ekranie. Każdy podgatunek wrogów ma swoje zalety, różne są też słabości antagonistów. Konieczne jest poszukiwanie indywidualnego podejścia do niszczenia konkretnych osób.

Użytkownik może konfigurować zewnętrzne parametry strzelca, dostosowywać dostępne modele broni. Wysokiej jakości wykonywanie zadań przynosi bonusy i pieniądze, za które można kupić nowe przedmioty i ulepszenia. Podczas strzelaniny łatwo jest zmienić broń, jeśli sytuacja wymaga innych narzędzi. Granaty i inne przedmioty pomocnicze zapewniają znaczną przewagę. Misja obejmuje masakrę kilku grup przeciwników, które pojawiają się w lokacjach falami. Odważnie atakują osobę ze wszystkich stron. Zaleca się utrzymywanie dystansu i strzelanie do przeciwników z dystansu, ale jeśli ktoś podejdzie zbyt blisko, możesz skorzystać z walki wręcz.

Charakterystyczne cechy gry Dead Zone:

  • misje niszczenia fal potworów;
  • strzelanie od osoby trzeciej;
  • odblokowywanie, kupowanie i ulepszanie broni;
  • personalizacja strzelca i jego arsenału;
  • różne modele zachowań antagonistów.

Projekt cieszy realistyczną trójwymiarową grafiką z futurystycznymi motywami. Szczegółowe obszary z różnymi ruchami zasługują na podziw. Możesz aktywować format łatwy, normalny i ciężki, biorąc pod uwagę doświadczenie, pożądaną sytuację, gotowość do odwetowej agresji ze strony potworów. Ścieżka dźwiękowa pasuje do sytuacji, potwory sapią i wprawiają w napięcie, ale bez skrajności i horrorów. Wyposażony i wyszkolony wojownik odważnie zagłębia się w dziwny kompleks i zabija każdego, kogo spotka. Nie zostawiaj szans złym duchom!


Reklama

Pobierz Dead Zone 1.0.0

Nowości w tej wersji
Improved game system
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (11)
Data umieszczenia 2020-08-21 22:48
rozmiar 35.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje FORZA GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/13 09:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |