Opis:

Gra Warhammer Quest: Silver Tower  - to krok po kroku Roleviki, w którym oddział Bohaterów jest testowany i walczy z potworami, aby zbliżyć się do legowiska kapłana Chaosu.

Postacie z Warhammera dążą do zdobycia Srebrnej Wieży pod kontrolą gracza. Po drodze czekają na nich setki bitew z różnymi potworami. Na początek warto poznać podopiecznych, przestudiować ich unikalne zdolności i style walki. Niektóre specjalizują się w atakach dystansowych, a inne w walce wręcz. Każda misja wiąże się z wykonaniem określonego zadania. Może to być zniszczenie grupy przeciwników, poszukiwanie zasobów do pompowania drużyny, poszukiwanie kwadratu do wejścia do nowego zadania. Deweloper dodaje także oryginalne codzienne wyzwania z możliwością zdobycia specjalnych trofeów.

Podczas bitew ważne jest przemyślenie taktyki, uwzględnienie opcji zachowania przeciwników. Mecze wyróżniają się krótkim czasem trwania, swoje plany trzeba zrealizować w ciągu jednej lub dwóch minut. Możesz wybrać pojedynczy lub podwójny ruch, a także użyć pojedynczych lub podwójnych ataków. Przydatna jest również opcja przerwania ataku wroga, gdy jest bardzo blisko. Zwycięstwa w bitwach przynoszą szereg nagród, ale zdobyte skarby i ulepszenia mają znaczący wpływ, czasami celem jest znalezienie rzadkich i epickich przedmiotów. Zapewnij wysokiej jakości ulepszenia umiejętności bohaterów i odblokuj potężniejsze postacie, aby uczynić drużynę potężniejszą.

Charakterystyczne cechy gry Warhammer Quest: Silver Tower:

  • gromadzenie i powiększanie zespołu bohaterów ze słynnego wszechświata;
  • niszczenie antagonistów w bitwach turowych;
  • stosowanie ataków dalekiego i krótkiego zasięgu;
  • 25 miejsc w magicznych lochach;
  • znajdowanie przedmiotów i broni do ulepszeń.

Gra planszowa ma teraz odpowiednik dla urządzeń mobilnych i komputerów PC. Walki toczą się w 25 stylizowanych lokacjach, oprawa graficzna zachwyca bogactwem odcieni. Akompaniament muzyczny dostosowuje się do zwycięskiego wyniku każdej misji. Przeciwnicy wykazują się okrucieństwem i wytrwałością, kompetentna taktyka naczelnego dowódcy pomoże sobie z nimi poradzić. Kampania fabularna zapowiada wiele wyzwań i niebezpiecznych spotkań. Przygotuj swoich podopiecznych na opracowanie trudnych scenariuszy i pomóż im dotrzeć do głównego złoczyńcy!


Reklama

Wszystkie aplikacje Perchang na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/14 10:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |