Dead Empire: Zombie War
0 (0)

Dead Empire: Zombie War

Opis:

Game Dead Empire: Zombie War  - to ciekawa strategia, w której grupy kobiet pomagają sojusznikom w walce z wrogami i stworami zombie.

Obecna era dobiegła końca, świat ogarnęła wojna. Śliczne i odważne panie są gotowe pomóc żołnierzom w walce z antagonistami. W pogoni za pokojem i harmonią bohaterki chwytają za broń i idą zabić wszystkich spragnionych krwi i chaosu. Gracz kontroluje drużyny piękności, rekrutuje je i szkoli, tworzy plan działania dla każdej konkretnej bitwy i zmienia taktykę w trakcie, aby zwiększyć prawdopodobieństwo triumfu totemów. Często trzeba kierować kilkoma zespołami na raz, systemy sterowania i interakcji pozwalają na szybkie reagowanie na różne sytuacje.

Zamiast fikcyjnych lokacji deweloper odważył się odtworzyć prawdziwą mapę z europejskimi miastami i krajami. Użytkownik wskazuje stan, w którym zamierza prowadzić działania mające na celu oczyszczenie terenu z przeciwników. W każdym regionie technika ma swoją własną charakterystykę, a jej modelowanie również zostało starannie dopracowane. Nowoczesne samochody wyglądają spektakularnie w epoce legendy.

Charakterystyczne cechy gry Dead Empire: Zombie War:

  • walka z najeźdźcami i chodzącymi trupami;
  • jednoczesna kontrola kilku oddziałów;
  • rekrutacja pięknych kobiet oficerów;
  • trening wojskowy;
  • skojarzenia z innymi dowódcami.

Tryb wieloosobowy pozwala walczyć z prawdziwymi graczami, przeżywać jaśniejsze emocje. W takich warunkach wsparcie wirtualnych kolegów jest bardzo wyraźnie odczuwalne. Zjednoczenie w gildii umożliwia wejście na pole bitwy w ramach dużej armii. Nie można z góry przewidzieć wielkości drużyny przeciwnej, więc poszukiwanie towarzyszy jest bardzo odpowiednie. Przedyskutowanie strategii z wyprzedzeniem znacznie ułatwi interakcję podczas bitew.

Oprawa graficzna jest średniej jakości, widok z góry uniemożliwia dowódcy dostrzeżenie szczegółów tego, co się dzieje. Posiadanie fabuły wraz z rozwojem urozmaica rozgrywkę. Po bitwach bohaterki zawsze dzielą się opiniami na temat sytuacji, opowiadają, co widziały i słyszały. Wymyśl i zmień strategię, aby dziewczyny pokazały się na maksa i sprawiły, że wrogowie nie chcieli schwytać!


Reklama

Pobierz Dead Empire: Zombie War 0.32.0

Nowości w tej wersji
Updates:
- New event - Scroll of Revelation.

Optimizations:
- Improved the issue of frequent crashes on certain devices.
- You can now set Flags in the Defense Center.
informacje ogólne
wersja 0.32.0 (414)
Data umieszczenia 2022-03-15 14:07
rozmiar 94.06 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje tap4fun na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/14 12:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |