New Sniper Shooter
0 (0)

Opis:

Gra New Sniper Shooter  to zabawna gra akcji , w której snajper zabija przestępców na polecenie kierownictwa, najpierw bada główne powody użycia ekstremalnych środków.

W trybie kampanii strzelec na każdym poziomie otrzymuje jedno zadanie. Musisz działać w różnym czasie. Czasami masz do czynienia z osobą, która przez długi czas popełniła okrucieństwo, lub interweniując w sytuacji, gdy ktoś grozi ofierze. Snajper staje się nawet świadkiem dyskusji o przyszłych zamachach terrorystycznych, może zabić przywódcę, jeśli taki cel zostanie podany. Nie będziesz musiał strzelać do niewinnych ludzi, krótka dokumentacja osobista pozwoli ci poznać główne powody podejmowania trudnych decyzji przez komendę. Nie ma prawa odmówić i nie ma czasu na analizę informacji.

Postać najpierw widzi sytuację z daleka, potem wyceluje i strzela. Następnie kula leci w zwolnionym tempie i możesz śledzić, jak wyraźny był strzał. Obecność krwawych plam wskazuje, że cel został trafiony. Zabójca otrzymuje nagrodę pieniężną, może ulepszać broń lub aktywować inne ulepszenia. Następnie musisz wrócić do pracy i podjąć nowe zadanie. Doświadczony strzelec ma dostęp do innych trybów, poza kampanią można spróbować zręcznościówki, czy niekończącego się strzelania do chodzących trupów. Celowanie staje się trudniejsze, gdy antagoniści nieustannie biegają po opuszczonych lokacjach.

Charakterystyczne cechy nowej gry Sniper Shooter:

  • zadania zniszczenia określonych osób;
  • szeroki arsenał broni z opcjami ulepszeń;
  • cele statyczne i dynamiczne;
  • kontemplacja powolnego lotu pocisku;
  • zależność wysokości nagrody od jakości pracy.

Akcja cieszy konkretyzacją misji i możliwością pracy w kilku trybach. Uaktualnienia pozwalają regularnie ulepszać narzędzia. Spowolnienie procesu strzału pozwala analizować trajektorię lotu pocisku, wyciągać wnioski i dostosowywać taktykę tak, aby trafiać w kolejne cele. Dobra grafika i intuicyjne sterowanie pomagają szybko przyzwyczaić się do rozgrywki i skoncentrować się na misjach. Uczyń ze swojego podopiecznego legendarną strzelankę, idealnego wykonawcę trudnych rozkazów!


Reklama

Pobierz New Sniper Shooter 2.11

Nowości w tej wersji
♨️Bugs Fixed?✨
informacje ogólne
wersja 2.11 (111)
Data umieszczenia 2022-04-16 22:03
rozmiar 46.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/15 10:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |