Opis:

Game Police Drift Racing  - to zabawny wyścig, w którym nieustraszony kierowca łamie wszelkie zasady, odrywa się od organów ścigania, zaskakuje sztuczkami.

Samochód gracza pędzi przez otwarty teren, z tyłu słychać policyjne syreny. Samochodów z migającymi światłami może być wiele, każdy ściga tylko jednego sprawcę, nie ma innych uczestników ruchu drogowego. Do głównych zadań należy jak najdłuższa jazda, zdobywanie punktów, zapobieganie kolizji głównego samochodu z policją. Liczba zdobywanych punktów stale rośnie, w górnej połowie ekranu wyświetlana jest duża liczba z aktualnymi wskaźnikami. W przestronnych lokacjach co jakiś czas pojawiają się przeszkody, a także chaotycznie rozrzucone monety. Te ostatnie należy zebrać, aby zwiększyć ostateczną nagrodę.

Gliny demonstrują cuda manewrowości, będziesz musiał spróbować odłożyć z nimi kolizję. Możesz stworzyć sytuacje awaryjne, aby pojazdy organów ścigania eksplodowały, co również doda punkty do skarbonki kierowcy. Warto zabezpieczyć swój samochód przed katastrofami, aby nie zakończyć historii przedwcześnie. Ostrożność można zrównoważyć eksperymentalnymi akrobacjami, driftowaniem i różnymi ekstremalnymi technikami jazdy. Unikaj przeszkód, aby prześladowcy wpadli na nie i zostawili po sobie tylko jasne błyski ognia.

Charakterystyczne cechy gry Police Drift Racing:

  • wyścig z dala od policji;
  • imponująca kolekcja samochodów;
  • wykonywanie fajnych sztuczek;
  • dryfowanie, skakanie i inne manewry;
  • zniszczenie pojazdów.

W pewnym momencie podróż wciąż się kończy, biorąc pod uwagę zdobyte punkty, zawodnikowi dopisuje się pieniądze. Można je wydać na zakup nowych pojazdów. Oprócz standardowych samochodów osobowych w ofercie znajdują się różne ciężarówki, motocykle i inne rodzaje żelaznych koni. Rozgrywka utrzymana jest w stylu minimalizmu, bezgraniczna nawierzchnia drogi ma jednolity odcień, ale zmienia się on dramatycznie w każdym pościgu. Lokalizacje są idealne do nietuzinkowych akcji, treningu umiejętności jazdy. Zapomnij o zasadach, kieruj się tylko poczuciem samozachowawczości, zorganizuj najdłuższy i najniebezpieczniejszy pościg samochodowy!


Reklama

Pobierz 0.1.5

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 0.1.5 (15)
Data umieszczenia 2020-08-13 08:52
rozmiar 13.71 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje tapease na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/15 12:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |