Opis:

Brawlhalla to ciekawa bijatyka online, w której postać nieustannie walczy, testuje różne techniki walki, walczy sam lub z kolegami z drużyny.

Gracz wybiera totem spośród kilkudziesięciu błyskotliwych bohaterów, a następnie rozpoczyna trening w specjalnym pomieszczeniu. Miejsce na doskonalenie umiejętności bojowych jest zawsze dostępne. Możesz do niego wrócić, jeśli chcesz przetestować nową sztuczkę lub poeksperymentować z różnymi kombinacjami. Postać aktywnie korzysta z magii i broni masowego rażenia, musi nauczyć się ich prawidłowego używania. Wyszkolony wojownik może zostać wypuszczony na arenę, aby zmierzyć się z wirtualnymi i prawdziwymi przeciwnikami w różnych trybach.

Deweloper skupił się na różnorodności formatów rozgrywki. Oprócz typowych 1v1, 2v2 i 4v4 istnieje wariant rozkładu sił 1v3. Istnieją mecze rankingowe, z turniejami i tabelami wyników, a także mecze niestandardowe, w których gracz określa warunki, zaprasza znajomych do udziału w niestandardowych bitwach. Walki tygodnia i inne rodzaje zawodów nie pozwolą ci wejść głębiej w monotonię. Możesz ukończyć misję zdobycia flagi, dać się ponieść rzutom koszykówki lub wyznaczyć sobie inne ciekawe cele.

Charakterystyczne cechy gry Brawlhalla:

  • walki drużynowe i pojedyncze;
  • użycie magii i broni wykonanej przez człowieka;
  • pomieszczenie do treningu i nauki strajków;
  • zdolność do podnoszenia broni pokonanego wroga;
  • ponad dwa tuziny trybów PvP i PvE.

Ładna grafika, urocze areny i fajne efekty specjalne przyciągają fanów tego gatunku. Bitwy z popularnymi bohaterami wyglądają bardzo przyzwoicie. Dzięki wieloplatformowemu charakterowi projekt zgromadził miliony użytkowników, selekcja przeciwników i współpracowników odbywa się szybko i zgodnie z poziomem wyszkolenia danego zawodnika. Sterowanie jest proste, regulowane w wielu aspektach, możesz dostosować rozgrywkę do indywidualnych nawyków. Akcja zawiera płatne treści, ale zakupione przedmioty wpływają bardziej na rozrywkę niż na jakość bijatyki. Profesjonalizm zależy od kompetentnego wykorzystania umiejętności, doświadczenia, częstotliwości szkoleń. Daj swojemu podopiecznemu szansę na zdobycie sławy i pokazanie talentów bojowych!


Reklama

Pobierz Brawlhalla 6.06

Nowości w tej wersji
6.06:
- New Items in Mallhalla: Impress everyone on the court with a new Emote, welcome Starlet Munin to the stage, and meet Sniffles the slime gecko! All these & more now in Mallhalla.
- Celebrate the springtime when Bloomhalla begins on April 27th with even more exclusive seasonal items!
- Ranked Season 24: Play Ranked 1v1 Switchcraft in the seasonal queue to climb the Ranked Ladder and earn Glory.
informacje ogólne
wersja 6.06 (6006068)
Data umieszczenia 2022-04-17 01:56
rozmiar 95.42 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/16 12:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |