X Survive: Building Sandbox
4.9 (4)

X Survive: Building Sandbox

Opis:

X Survive: Building w grze
ndbox to cały świat dla tych, którzy interesują się otwartym światem, sandboxingiem i przetrwaniem w branży gier. Oczywiście takich projektów na Androida jest wiele, ale ten jest najnowszy i oferuje to, co już widzieliście, a nawet trochę więcej, co może być powiewem dla fanów gatunku.

Grę przygotowaliśmy w studiu darmowych gier kwadratowych, z powodu której jest to trzecia gra, ale pierwszy poważny projekt, ponieważ raczej trudno jest połączyć ją zarówno z pasjansem, jak i biegaczem, który wydali wcześniej. Mimo to gra jest już popularna, szybko przekraczając 100 tys. Pobrań. Najprawdopodobniej liczba ta szybko przekroczy milion, zwłaszcza jeśli programiści aktywnie promują swój projekt i aktualizują go, dodając coraz więcej nowych chipów i funkcji.

Jeśli przejdziemy do rozgrywki, to najważniejsza jest tutaj kreatywność, jaką gracz powinien posiadać, bo tutaj stworzysz nie tylko przedmioty i inne znajome rzeczy, ale także samą mechanikę gry, która jest coraz rzadziej spotykana ze względu na trudności implementacji.

Kilka trybów gry jest trochę podobnych do Minecrafta, ponieważ tutaj zawsze będziesz miał wybór między bitwami a prawdziwym przetrwaniem oraz niezwykle kreatywnym trybem, który pozwoli ci odkrywać świat od wewnątrz i na zewnątrz.

Jednak w przeciwieństwie do wspomnianego wcześniej Minecrafta, nie ma potrzeby posiadania kilofa i poruszania się po zwierzętach. Jest pełnoprawny transport i sporo narzędzi z gatunku science fiction, zasoby można wydobywać i tworzyć z nich ponad 500 różnych elementów, podzielonych na biblioteki, które z kolei są dostępne i zrozumiałe, wystarczy wykonać wydobycie i włączyć wyobraźnię. A co najważniejsze, swoimi działaniami możesz wpływać na otaczający Cię świat, zaczynając od podstawowych działań, a kończąc na zmianach w krajobrazie.


Cechy gry X Survive: Building Sandbox dla Androida:

 • Otwarty świat, na który gracz może wpływać swoimi działaniami
 • Ponad 500 przepisów na
  rzemiosło
 • Kompletna gra typu sandbox, którą pokochasz
 • Pojazdy różnych formatów
 • Wydobywanie surowców i modyfikacja terenu
 • Budowa różnych konstrukcji


Wady gry:

 • Jest reklama, ale bardzo mało
 • Są też zakupy, które mogą znacznie wpłynąć na rozgrywkę
 • Niestety nie ma jeszcze trybu online
 • Szkolenie jest trudne, ale warto

Podsumowując: gra X Survive: Building Sandbox to ciekawy projekt, wart uwagi jednak tylko pod warunkiem, że jesteś gotowy stawić czoła szeregowi trudności, bez których te projekty nigdy się nie obejdą.


Reklama

Pobierz X Survive: Building Sandbox 1.71

Nowości w tej wersji
Stability and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.71 (200171)
Data umieszczenia 2022-04-18 00:30
rozmiar 33.54 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/17 11:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |