Golf Race - World Tournament
0 (0)

Golf Race - World Tournament

Opis:

Gra Golf Race - World Tournament  - sportowa kazualka, w której golfista rywalizuje z czterema przeciwnikami w celności i szybkości spadających piłek do dołka.

Postać pojawia się na niewielkim zielonym terenie otoczonym wodą. W oddali widoczne są podobne wyspy o różnych kształtach i rozmiarach. Sportowiec trzyma w rękach kij golfowy, bardzo blisko leży mała piłeczka. Gdy tylko pocisk sportowy trafi w żądany punkt, bohater natychmiast przechodzi do kolejnych sekcji aktualnej lokacji. Kilka przemierzonych wysp oznacza ukończenie poziomu, zdobycie klucza do specjalnej skrzyni lub zdobycie trofeum. W obecności kilku kluczy dozwolone jest otwieranie skrzynek z wybranymi monetami. Wartości wymieniane są na oryginalne kostiumy i inne ciekawe rzeczy.

Misja wydaje się prosta, poza czterema rywalami działającymi w podobny sposób. Nie ma ograniczeń co do liczby piłek, ale każde dodatkowe trafienie wiąże się ze znaczną stratą czasu i ryzykiem przepuszczenia jednego z przeciwników do przodu. Ruchome przeszkody uniemożliwiają doskonałe uderzenia. Na początkowych etapach zadanie jest nieco uproszczone. Później gracz musi przeanalizować ruch dużych barier, dokładniej zaplanować moment uderzenia. Inne postacie nie dadzą powodu do relaksu, w momencie jakiegokolwiek spóźnienia na pewno o sobie przypomną.

Charakterystyczne cechy gry Golf Race - World Tournament:

  • próbuje wbić piłkę do dołka;
  • pracować pod czujnym okiem rywali;
  • skrzynie z nagrodami;
  • różne przeszkody w lokalizacji;
  • potrzeba szybkiego działania.

Minimalizm tkwi w projektowaniu graficznym, niezwykłe stroje wprowadzają różnorodność, jeśli uda się zaoszczędzić monety na ich zakup. Nie zdziw się, gdy obok twojego podopiecznego pojawi się osoba w garniturze dzikiego zwierzęcia, astronauta lub przedstawiciel innego zawodu. Przeciwnicy starają się imponować swoim wyglądem, odwracać uwagę innych i kupować czas, aby zwiększyć szanse na przywództwo w rundzie. Gra zręcznościowa z prostym sterowaniem będzie doskonałym zabójcą czasu dla fanów zadań sportowych z wieloma poziomami. Pomóż bohaterowi zdobyć pozycje przywódcze i zdobyć upragnione nagrody!


Reklama

Pobierz Golf Race - World Tournament 1.5.4

Nowości w tej wersji
We fixed a few bugs. Thank you for playing Golf Race!
informacje ogólne
wersja 1.5.4 (1050404)
Data umieszczenia 2020-09-12 19:16
rozmiar 24.06 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Madbox na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/17 12:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |