Hunters & Puzzles
0 (0)

Opis:

Game Hunters Puzzles  - to zabawna gra logiczna, w której wojownicy z unikalnymi zdolnościami polowania na potwory atakują po połączeniu kilku elementów z rzędu.

Gracz będzie musiał rekrutować zdolnych łowców, dbać o rozwój ich talentów i zabierać ich na pole bitwy, standardowe dla gatunku „3 z rzędu”. Górna połowa ekranu przedstawia statyczne potwory, które mogą ostro atakować nieproszonych gości. Dolny obszar ekranu zajmuje 35-kwadratowa plansza, na każdym kwadracie znajduje się kolorowy obiekt z wzorem. W sumie występuje 5 typów figurek, a pod planszą znajduje się 5 ikon łowców. Użytkownik sam określa, który z bohaterów wejdzie do bitwy, jeśli w danym momencie aktywowanych jest wielu wojowników.

Kiedy 3 identyczne figurki są dodawane w jednej linii prostej, moc jednej lub drugiej postaci jest aktywowana, a potwory otrzymują obrażenia. Jeśli uda ci się zebrać 4 lub więcej kolorowych kamieni, atak staje się potężny, skala porażki znacznie się zwiększa. Antagoniści również nie przegapią okazji do uderzenia, mogą nawet zniszczyć łowcę. Warto pamiętać o ostrożności i tempie rozwiązywania zadań. Przekazywanie poziomów otwiera dostęp do zasobów i wyposażenia. Dodatkowo możesz zdobyć potężniejszych bohaterów. W wiosce mieszkają totemy, procesy konstrukcyjne spadną na barki użytkownika. Specjalną bazę treningową należy starannie wzmocnić.

Charakterystyczne cechy gry Hunters Puzzles:

  • rozwiązywanie zadań „3 z rzędu”, aby zaatakować wrogów;
  • 5 znaków ładujących różne liczby;
  • odblokowywanie wojowników, wyposażenia, umiejętności;
  • zdobywanie zasobów w procesie polowania;
  • rozbudowa bazy i wyposażenia.

Deweloper wykonał dobrą robotę przy projektowaniu graficznym, wykonał spektakularne lokalizacje, które przyciągają uwagę ciekawskich. Kontynent z kilkoma typami warunków klimatycznych i naturalnych jest interesujący do badań. Możesz zacząć zbierać dowody i wyciągać nieoczekiwane wnioski, odkrywać starożytne sekrety dotyczące lokalnych złych mieszkańców. Muzyka w tle pomaga się skoncentrować, a szeroka gama ulepszeń pozwala na rozwój postaci według własnego algorytmu. Zastosuj logiczne myślenie do walki z niezrozumiałymi stworzeniami!


Reklama

Pobierz Hunters & Puzzles 1.4.1

Nowości w tej wersji
1. Fixed issue where the Guild boss Radiant Jormungandr does not lose its immunity to debuffs even when its part is destroyed.
2. Added anti-cheating mechanisms to the Guild Boss and Arena.
informacje ogólne
wersja 1.4.1 (22)
Data umieszczenia 2020-08-15 13:59
rozmiar 96.79 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/18 10:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |