Opis:

Gra robotyka! Jest to internetowa gra akcji, w której gracz nie tylko będzie musiał złożyć swojego robota, ale także nauczyć go walki i zwyciężania. A jeśli coś nie wyjdzie, możesz wrócić do swojego „warsztatu” i wprowadzić niezbędne zmiany.

Przygotowaliśmy grę w studiu ZeptoLab, która jest jakoś znana każdemu, kto jakoś zdalnie zetknął się z grami mobilnymi, bo to oni wypuścili na świat taki projekt jak Cut the Rope, ze słynnym Om-Nyamem, a poprzednikiem tej gry był projekt CATS: Crash Arena Turbo Stars, gdzie wydarzenia rozwijały się w podobny sposób, ale z pewnymi różnicami, które twórcy wyeliminowali w nowym produkcie.

Jeśli mówimy o rozgrywce, to warto wspomnieć o poprzednim projekcie CATS: Crash Arena Turbo Stars, w którym zmontowałeś pojazd bojowy od konstruktora, który został wysłany do bitwy, tylko bitwy toczyły się liniowo, co z pewnością ograniczało wyobraźnię graczy, a wyniki momentami były bardzo przewidywalne. ...

Nowość oferuje podobny schemat tego, co się dzieje, ale z jedną istotną różnicą - musisz nauczyć robota chodzić i walczyć! Pozwoli to nie tylko na zrealizowanie wielu swoich fantazji, ale także na przemyślenie unikalnej taktyki, która pozwoli ci zmierzyć się z robotami innych graczy.

Nauka, jak wielu może się wydawać, okazała się tutaj fascynująca i dość prosta, co mogę powiedzieć, niesamowicie przyjemnie jest patrzeć, jak robot zapamiętuje wszystko, co mu pokazałeś i pokaże to ponownie. Nie zapomnieli o prawach fizyki, więc wszystko nie będzie takie proste, jak mogłoby się wydawać, zwłaszcza w pierwszym momencie. Oczywiście na osobny opis zasługuje zestaw części, z których można stworzyć robota, nic dziwnego, że okaże się wyjątkowy i będzie w stanie odzwierciedlić wszystkie Twoje wymagania.

Cechy gry Robotics! na Androidzie:

  • Niesamowity sequel, oczekiwano i się pojawił!
  • Wytrenuj robota we wszystkich niezbędnych ruchach
  • Prawa fizyki sprawią, że szprycha zostanie umieszczona w kole
  • Walcz z prawdziwymi graczami, to jest o wiele bardziej interesujące
  • Wiele części do stworzenia unikalnego robota
  • Czy możesz dostać czarny pas?

Wady gry:

  • Reklama jest obecna, ale niewiele przeszkadza
  • W grze są zakupy, ale jeśli chcesz, możesz się bez nich obejść

Podsumowując: jak zwykle z garażu ZeptoLab wyszło kolejne arcydzieło, więc zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z tym, co dzieje się w grze Robotics !, zwłaszcza jeśli już grałeś w CATS: Crash Arena Turbo Stars, będąc zadowolonym.


Reklama

Pobierz Robotyka! 2.3.1

Nowości w tej wersji
Are you ready for more?
- NEW SPARE PARTS: We've introduced 12 new parts, including bodies, arms, legs and weapons!
- 24 ADDITIONAL LEVELS: Fight more combats, win new trophies and get more XP to level up and unlock fresh rewards.
- UI improvements and bug fixes to further enhance your experience.
- Economy adjustments regarding XP, coins, and the number of parts inside arena boxes to fit the new level progression.
informacje ogólne
wersja 2.3.1 (2315633)
Data umieszczenia 2020-11-30 02:54
rozmiar 38.6 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje ZeptoLab na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/18 12:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |