AnimalTower Bitwa
0 (0)

Opis:

Gra AnimalTower of Battle  - to zabawna kazualka, w której do udziału w krótkiej kolejce zawodów na budowę wież uroczych zwierzątek.

Bestia schodzi na szeroką platformę. Użytkownik wybiera położenie kształtu, a następnie może przesunąć go w prawo lub w lewo w celu optymalnego umieszczenia. Element ląduje, a jeśli jego fiksacja nie doprowadziła do zniszczenia konstrukcji, historia toczy się dalej, ruch przechodzi na przeciwną stronę. Dalej możesz obserwować, jak przeciwnik obraca kolejny fragment konstrukcji, wybiera bezpieczne i wygodne miejsce do zejścia. Platforma nie zajmuje całej szerokości ekranu, po bokach znajdują się strefy wolnej przestrzeni, które stwarzają ryzyko zawalenia się dziwnej wieży. Kształty również mogą spaść z ekranu.

Walka trwa do momentu, gdy przynajmniej jeden żywioł spadnie w przepaść. Projekt graficzny jest minimalistyczny, z cienką limonkową platformą widoczną na jasnoniebieskim tle. Słońce świeci z góry w jednym rogu, drugi róg zajmuje licznik całkowitej liczby elementów w obecnej konstrukcji. Powyżej liczby wskazuje, z którym zwierzęciem wystąpiła ekstremalna interakcja. Figury mają indywidualne wymiary i kształty, dlatego zadanie staje się coraz trudniejsze. Lwy, hipopotamy, kangury, jelenie, kuny i inni przedstawiciele dzikiej fauny sprawiają, że dużo myślimy o tym, jak stworzyć zrównoważoną strukturę z różnorodności żywych stworzeń.

Charakterystyczne cechy gry AnimalTower Battle:

  • Zawody PvP w budowie wież ze zwierząt;
  • przy użyciu algorytmu Tetris;
  • duży zestaw zwierząt;
  • możliwość obracania figur;
  • próby zapobieżenia zawaleniu się konstrukcji.

Każdy gracz ma określoną ocenę opartą na poprzednich wynikach. Przed nowym meczem możesz zobaczyć swoje wskaźniki i dane przeciwnika, zrozumieć równowagę sił. Deweloper zmienił standardowego Tetrisa we wspaniałe zawody PvP bez walk i strzelanin. Rozgrywka jest przepojona pozytywnym nastrojem i jest w stanie urzekać użytkowników w każdym wieku. Intuicyjne sterowanie i przyjemna melodia muzyczna dodają ogólnej atmosfery. Pobij rekordy wysokości dla wież z różnych dzikich zwierząt!Reklama

Pobierz AnimalTower Bitwa 13.4

Nowości w tej wersji
New Year's Event has started!
Happy New Year!
informacje ogólne
wersja 13.4 (106)
Data umieszczenia 2021-01-03 13:53
rozmiar 34.62 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/19 10:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |