Mine Quest - Dwarven Adventure
0 (0)

Mine Quest - Dwarven Adventure

Opis:

Mine Quest - Dwarven Adventure  to wciągająca gra zręcznościowa , w której musisz stawiać czoła potworom, szukać skarbów, odkrywać przyczyny zniknięcia twoich krasnoludów.

Bohaterem opowieści jest gnom górnik, który zauważył częste zaginięcia swoich przyjaciół. Podzielił się swoimi przemyśleniami ze swoją dobrą wróżką przyjaciela. Zgodziła się, że sytuacja była raczej podejrzana. Podjęto decyzję o zbadaniu lochów na różnych kontynentach i wykonaniu ryzykownego zadania. Każda sekcja lokacji jest podzielona na strefy z kamieniem i innymi kostkami. Złamanie niektórych z nich otworzy zasoby, stworzy niezawodną broń, ulepszy sprzęt i stworzy skrzynkę z narzędziami. Czasami możesz użyć specjalnych bomb, aby zdetonować zamknięte bloki i szybciej znaleźć zawartość.

Przyjemne znaleziska w postaci monet i skarbów będą występować naprzemiennie z niszczeniem pustych bloków. Gdy możliwe będzie całkowite oczyszczenie określonego obszaru, lokacja automatycznie się powiększy, pojawią się nowe zamknięte kostki i dodatkowe miejsce do badań. Główne ryzyko polega na zderzeniu z potworami, zniszczenie niektórych kostek spowoduje pojawienie się na miejscu silnego antagonisty. Bitwy nie da się odkładać, dlatego niezwykle ważne jest, aby zadbać o ciągłą rozbudowę i ulepszanie arsenału broni.

Charakterystyczne cechy gry Mine Quest - Dwarven Adventure:

  • eksploracja niebezpiecznych lochów;
  • ujawnienie tajemnicy zniknięcia gnomów;
  • walka z agresywnymi potworami;
  • wydobywanie surowców i dawnych wartości;
  • robienie broni i innych przedmiotów.

Ciekawa fabuła wciąga użytkownika w zręcznościową przygodę, różnorodność zadań i cel na dużą skalę gwarantują zanurzenie się w fascynującej historii. Artefakty, monety i inne cenne przedmioty pomagają się rozwijać, a częste ulepszenia motywują Cię do dalszego rozwoju. Odkrycie klejnotów i rudy odblokowuje wynalazcze talenty górnika, sprzęt można wykonać niezależnie. Podpowiedzi asystenta wykluczają wpadnięcie w ślepe zaułki, bohater na pewno znajdzie wyjście i będzie w stanie rozplątać nić nieznanych wydarzeń. Coś zagraża cywilizacji krasnoludów, pokonaj wszystkich wrogów i pomóż przyjaznym postaciom wrócić do ich zwykłego rytmu życia!


Reklama

Pobierz Mine Quest - Dwarven Adventure 1.2.20

Nowości w tej wersji
Bug Fixes & Improvements
informacje ogólne
wersja 1.2.20 (149)
Data umieszczenia 2021-04-09 22:44
rozmiar 30.91 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/19 12:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |